Web TV Nedir, Nasıl Kurulur, Uygulama Örnekleri

Web TV Nedir

İnternet Tv Yayıncılığı

Kurumlarda çalışanlarına ve müşterilerine Video ile mesajlarını ulaştırmaktadır ve çalışanları ve müşterileri ile İnternet üzerinden iletişim kurmayı tercih etmektedirler.

Sanal Stüdyo Kurulumu

Provideo olarak ihtiyaç duyabileceğiniz profesyonel stüdyo kurulumlarını bütçelerinizi göz önünde bulundurarak ihtiyaçlarınıza göre kuruyoruz.

Green Box

Sanal Stüdyodan kaliteli görüntü alabilmek için green box seçimine özen gösteriyoruz. Kumaş veya mekanın boyanarak green box a çevrilmesinin sağlıyoruz.

Kurum İçi İçerik Dağıtımı

Üretilen içeriklerin güvenli bir şekilde kurum çalışanlarına ulaştırılması için alt yapılar, portallar kuruyoruz.

Kurum İçi Stüdyolar

Video mesajı etkin ve hızlı üretmek için kurum içi mini stüdyolar kuruyoruz. Bu sayede kurumlar video içeriklerini çok hızlı üretebiliyorlar.

Multicast

NDI, 3.0 versiyonu ile multicasting desteği vermektedir. Böylece birden fazla hedef, aynı kaynağa ihtiyaç duyduğunda network kullanımını minimuma indirmektedir.

Web Tv uyglaması

Web TV Teklifi Al

Provideo Hakkında

Provideo yayıncılık alanında, dijital video ürün tedariği ve medya sistemleri proje hizmeti vermektedir.  20 yılı aşkın tecrübesiyle sektörün güvenini kazanmış, teknoloji alanında birçok ilke öncülük ederek sektördeki saygınlığını korumuş, böylece ülkemizin köklü ve prestijli firmalarından biri konumuna gelmiştir.

Gerçekleştirdiği ulusal ve uluslararası projelerle başarılı Türk mühendisliğini dünyaya tanıtmış, ekonomiye sağladığı katkılar ve sektöründeki güçlü duruşuyla da ülkemizin yurt dışındaki temsilcilerinden olmuştur.

Satışını yaptığı birçok üründe teknoloji kalitesi, stok ve tedarikteki hızlı planlaması sayesinde,  içerisinde önemli firmaların yer aldığı birçok kuruluşun ilk tercihi Provideo olmaktadır.

Müşteri memnuniyetinde süreklilik anlayışı ile, satış öncesi ve satış sonrası verdiği teknik hizmetin yanı sıra, düzenlediği etkinlik ve toplantılarda interaktif sunumlar yaparak kullanıcılara eğitici destek vermektedir.

Web Tv Nedir, Nasıl Kurulur?

Web TV en basit anlatımla şahıs veya kurumların yaptıkları yayınlarını web sitesi, facebook veya youtube üzerinden tüm dünya ile paylaşmalarını sağlayan sistemdir.

Sanal stüdyo Uygulamaları

Sanal stüdyo, iç mekanları ve büyük bütçeli dekorları tercih etmek istemeyen kişiler veya kurumlar için geliştirilmiş, En profesyonel ve güzel görünen stüdyoları özel yazılım tekniği ve greenbox uygulamaları sayesinde kullanmanızı sağlayan bir sistemdir. Bu Sistem ile; çekim yapmak istediğiniz yer neresi olursa olsun ekipmanlarınızı veya ekibinizi taşımadan en kolay ve en ucuz şekilde çekim yapabiliyorsunuz.

  • 7/24 yayın yapılacak mı, yoksa aralıklarla mı yayın yapılacak?
  • Sadece önceden kaydedilmiş klipler mi yayınlanacak yoksa ara sıra canlı yayınlar da yapılacak mı?
  • Sanal stüdyo uygulaması kullanılacak mı?
  • Hedeflenen bütce nedir? Maksimum ne kadar daha arttırılabilir?
  • Bir seferde tüm kurulum yapılacak mı? Yoksa zaman içinde aşama aşama mı yapılacak?
Tursab Web Tv Kurulum

Provideo Teknoloji olarak Web TV alanında en küçüğünden en büyüğüne kadar farklı alanda birçok firmaya özel Web TV kurulumu gerçekleştirdik.

Yerel gazete ve Tv’lerden Ulusal gazete ve TV’lere, tekstilden sanayiye hatta bankalardan belediyelere ve kamu kurumlarına kadar bir çok alanda kurulum gerçekleştirdik. İsterseniz referanslarımızı inceleyebilirsiniz. t

Web Tv hakkında bilgi almak veya kurmak için Bize Ulaşın.

Videoyu oynat

Bazı Web TV Uygulamaları

Petkim ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği çerçevesinde Petkim Kurumsal İletişim Müdürlüğünün talebi üzerine Canlı yayın stüdyosu kuruldu.
Erzurum Atatürk Üniversitesi Uzaktan eğitim merkezinin modernizasyonunu gerçekleştirdi
Provideo ile işbirliği yaparak stüdyo ekipmanları temin etti ve Sanal stüdyosunu yayına hazır hale getirdi.
Provideo ekibimizle birlikte gerçekleştirilen projede youtube üzerinden ve sosyal medyadan canlı yayın yapılması için gerekli tüm altyapı anahtar teslim şekilde kuruldu
Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi teknik donanımıyla, televizyon stüdyosuyla, Altunizade’nin tam merkezindeki yeni binasında, güçlü kadrosuyla eğitim öğretime başladı.
Ogün Gazetesi, Ogün TV, Güzel Vatan, Enerji Dünyası gibi bir çok basılı ve internet üzerinden yayın yapan medya kuruluşuna sahip olan Gün Medya artık takipçilerine web tv üzerinden sanal stüdyosu ile de ulaşıyor.

Provideo Adres

Halil Rıfat Paşa mah. Mercan sok. No:22 34384 Şişli/İstanbul

0212 320 97 77

info@provideo.com.tr