Erzurum Atatürk Üniversitesi Sanal Stüdyo Projesi

 

Günümüzde Üniversitelerimiz yaptıkları yatırımlarla yurtdışında ismi duyulmuş büyük bütçelerle yönetilen üniversiteler gibi yönetildiklerini ve öğrencileri için hiçbir masraftan kaçınmadan en iyi yatırımları yaptıklarını gösteriyorlar.

Erzurum Atatürk Üniv Sanal StüdyoUzun zamandır Ulusal – Yerel TV, Kurumsal Web Tv, Üniversiteler için Web TV projeleri gerçekleştiren ekibimiz, yakın zamanda Erzurum Atatürk Üniversitesi Uzaktan eğitim merkezinin modernizasyonunu gerçekleştirdi.

Uzaktan eğitim merkezinin hali hazırda profesyonel teknolojik cihazlarla donatılmış 4 stüdyosu vardı. Provideo olarak Erzurum Atatürk Üniversitesi Uzaktan eğitim merkezi ve Erzurum’daki iş ortağımız BBS Teknoloji ile yaptığımız çalışma kapsamında tüm sınıfların modernizasyonunu tamamladık.

Üniversitemizdeki sınıfların yeni halinde bütün sınıflarda klasik dekor kurulmuş olmasına rağmen, oryantal ray greenbox perde sistemi ile istenildiğinde sanal stüdyoya kolayca çevrilmektedir. Ayrıca her sınıf için Newtek Tricaster Mini ve Newtek PTZ robot kamera kullandık.

Daha ayrıntılı bilgi ve referanslarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL