Petkim Yeni Yayın Stüdyosu ile yayına başladı.

 

Teknolojinin hızla geliştiği ve iletişimin gittikçe önem kazandığı bu çağda Kurumlarda, çalışanlarıyla iletişimlerini güçlendirmek için hem kurum içerisinde hem de şubelerinde kullanmak üzere yayıncılık çözümlerini kullanmaktalar. Özellikle fabrikalar ve çok şubeli firmalar, çalışanlarının kurum içi bilgilendirilmesi veya katılamadıkları tüm etkinlik, organizasyon, açılış törenlerini izleyebilmesi için kendi stüdyolarını kurup canlı yayın sistemlerini aktif olarak kullanmaktadırlar.

Yakın zamanda Petkim ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği çerçevesinde Petkim Kurumsal İletişim Müdürlüğünün talebi üzerine Canlı yayın stüdyosu kuruldu.

Petkim, Türkiye’nin en büyük Petrokimyasal ürün üreticilerinden biridir. Birçok farklı lokasyondan hizmet vermektedir. Birçok sahada faaliyet göstermekte ve 2.500 civarı personel istihdam etmektedir.

Petkim, Kurumsal iletişim müdürlüğü tarafından düzenlenen törenler, etkinlikler ve fabrika bazlı tanıtım gerektiren projeler bu Canlı yayın sistemi ile yaklaşık 68 farklı lokasyon üzerinden çalışanlara canlı olarak yayınlanmaktadır. Bu kapsamda en son Petkim Kuruluş yıl dönümü töreni 68 farklı lokasyondaki kapalı devre televizyonlarda canlı yayınlandı.

Biz de Petkim’e bizleri tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz ve Tüm müşterilerimizde olduğu gibi desteğimizle her zaman yanlarında olduğumuz belirtmek isteriz.