Süperhaber Tv Stüdyo yayınlarına başlıyor.

 

Süperhaber Tv yakın zamanda kendi yayın stüdyosunu kurdu. Provideo ekibimizle birlikte gerçekleştirilen projede youtube üzerinden ve sosyal medyadan canlı yayın yapılması için gerekli tüm altyapı anahtar teslim şekilde kuruldu, devreye alındı ve test yayınları yapılarak teslim edildi. Provideo ile çalışmayı tercih eden ve Newtek Tricaster ürünleri, Sony kamera ve ekipmanlarını, ekipman parkuruna ekleyerek yayın hayatına başlayacak olan Süperhaber Tv ye teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.

Metehan demir’den İzzet Çapa’ya kadar güçlü gazeteci kadrosu ile gündemi belirleyen Süperhaber Tv, bu başarısını youtube üzerinden yayıncılıkta da göstermek için  kendi yayın stüdyosunu kurdu. Gündeme dair alacağı ünlü konukları ile canlı yayınlar yapmayı planlayan Süperhaber Tv nin bu alana oldukça iddialı gireceğini söylemek yanlış olmaz.

Süperhaber Tv Hakkında

SuperHaber TV 2015 yılında usta gazeteci Cengiz Er yönetiminde faaliyete geçti. Geniş kadromuzla dünyanın her köşesinden akan haberleri takip ediyoruz. Deneyimli editörlerimiz fotoğraflar, videolar ve sosyal medya mesajlarıyla haberi zenginleştiriyor ve doğru haberi hızla sizlere sunuyor.

Süperhaber tv youtube kanalı :

https://www.youtube.com/channel/UCDoo6N-tRqd7VhJHhoReRng

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL