Gün Medya, Web Tv ile Herkese Ulaşıyor.

Gün Medya 12 yıllık geçmişi ve içerisindeki onlarca medya şirket ile ülkemizin güçlü medya şirketlerinden biri.

Ogün Gazetesi, Ogün TV, Güzel Vatan, Enerji Dünyası gibi bir çok basılı ve internet üzerinden yayın yapan medya kuruluşunu bünyesinde bulunduran Gün Medya artık takipçilerine web tv üzerinden sanal stüdyosu ile de ulaşıyor.

Kurulumu gerçekleştirilen Web Tv/Sanal Stüdyo projeleri ile greenbox üzerinden profesyonel olarak hizmet veren Gün Medya, Haber Turu, Tv yayını, TV dizileri ve klipleri ile tam anlamıyla Tv kanalı hizmeti sunmaya başladı.

Ayrıca bir çok tanınmış yazarı da bünyesinde bulunduran Ogün gazetesi de basılı ve internet üzerinden okurlarına ulaşmakta ve haber akışlarını profesyonel web tv yayını ile takipçilerine sunmaktadır. Ayrıca yine Ogün TV bünyesinde “Mutlu Eden Haberler”  Web Tv yayını da izleyicileri tarafından beğeniyle takip edilmektedir.

Biz de gün Medya, Ogün Gazetesi ve Ogün Tv çalışanlarına bizleri tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.
Çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Gün Medya Hakkında

Yayın hayatına 1.1.2007 tarihinde başlayan Haftalık Ulusal Gazeteniz Ogün, kuruluşundan bugüne sahibi ve yayın politikası değişmemiş, Türkiye’nin lider haftalık ulusal gazetesi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Ogün Gazetesi, doğru habercilik ilkesinden hiçbir zaman vazgeçmeyen yayın politikası ile basın-yayın ilkelerinden taviz vermeyerek, manevi değerlerine sahip bir gazete olma özelliğini korumaktadır. Kurumsal yönetim anlayışı ile yönetilen Ogün Gazetesi, marka yatırımları, okuyucuya ulaşma çalışmaları ve güçlü kadrosu ile medya sektöründe yer almaktadır.

Kurulduğu günden bu yana uyguladığı çalışmalar ile kurumsal bir firma olma özelliği hissedilen Ogün Gazetesi, profesyonel muhabir kadrosuna ek olarak sayfa düzeni ve tasarım konusunda her zaman okuyucuların beğenisini kazanmıştır.

Ogün Gazetesi, Moda, tasarım ve tekstil konusunda ‘Moda’ sayfası, işadamı, siyaset ve cemiyet hayatı’nın gizli kalan yönlerini araştırarak, tüm ayrıntılarıyla okurlarına ulaştıran anahtar deliği haberlerinin olduğu ‘Minik Kuş’ sayfası, Mali Müşavir Ali Sait Mökükçü denetiminde ‘Ekonomi’ sayfası, kültürümüzün unutulmaması ve gelecek nesillere aktarılması için önemli bir amacı olan ‘Kültür-Sanat’ sayfası, Ülkemizin önemli değerlerini bilinmeyen yönleriyle okurlarımıza tanıtan ‘Bir Portre’ sayfası ile okuyucuların takdirini kazanmıştır.

Ogün Gazetesi, Türkiye’nin en teknolojik matbaa ekipmanları ile kaliteli baskı konusunda öncü olan İhlas Matbaacılık tesislerinde basılmakta olup, 36.000 adet basılı yayın ile okurlarına ulaşmaktadır. Ogün Gazetesi, teknik kadrosu ile dağıtım kanalları altyapısını kendisi oluşturmuştur.

Ogün Gazetesi, gazete satışının yanı sıra, kurduğu abone sistemi ile devlet dağıtım desteğiyle ev ve işyerlerine okurlarına ulaşmaktadır. Elden dağıtım ağı ve farklı abone sistemi Gün Medya Grubu’nun okurlarına ulaşmasında önemlidir.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL