SONY BRC-Z330

BU ÜRÜNÜN ÜRETİMİ SONLANDIRILMIŞTIR.

Bu ürüne alternatif olarak SRG-120, SRG300 , SRG 360 modellerini inceleyebilirsiniz. 

Sony tarafından üretilen BRC-Z330 modelindeki kamera, robotik kamera olarak adlandırılmaktadır. Sony’nin robotik segmentindeki en önemli modellerinden birisi durumunda olan Sony BRC-Z330, diğer robotik kameraları da geride bırakmayı başarmış durumdadır. Robotik Kameralar, Kongre Merkezlerinin Toplantı salonlarının kapalı devre yayınlarında, TV Kurumlarının Extreme içerikli programlarında, Eğitim kurumlarının stüdyolarında tercih edilmektedir.

Küçük boyutlarına karşın, yüksek özellikleri ile kullanıcıların tercihini kazanmış durumdadır. Özellikle çekim kalitesini Full HD sunan Sony BRC-Z330, robotik kamera konusundaki ihtiyaçları tek başına karşılayabilir durumdadır. Daha çok kapalı mekanlarda yapılan etkinlikler için düşünülen Sony BRC-Z330 ile birlikte çok kolay bir şekilde çekim yapılabilir. Üstelik çekim sırasında yatay kaydırma (Pan Hareketi), zoom gibi işlemler de çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Sony’nin BRC serisinde tasarladığı en küçük model olma özelliğini de elinde bulunduran Sony BRC-Z330, güç tüketimi konusunda da oldukça kullanıcı dostudur. Küçük olduğu kadar ağırlık konusunda da oldukça hafif olan Sony BRC-Z330, çok kısa süre içerisinde kurularak kullanılabilir durumdadır.

Çekim sırasında özellikle kaydırma (Pan Hareketi) işlemlerinin sessiz bir şekilde işlemlerin yapılması için özel olarak üzerinde çalışılan Sony BRC-Z330, bu bakımdan da çekimlerde fark edilmeden işlemlerini yapabilmektedir. Çekim açısı geniş olduğundan dolayı 350 dereceye varan yatay kaydırma yapılabilir.

Kamerada renk maskeleme ve renk ayrıntısı gibi farklı özellikler bulunmaktadır. Bu özellikler ile kişilerin detaylı renklerin seçilerek ön plana çıkarılması ve ten tonlarının yumuşatılması gibi durumlarda işlevini yerine getirmektedir. Ayrıca kameranın kontrolü konusunda 16 hazır ayar bulunmaktadır. RM-BR300 Uzaktan Kumanda aracılığı ile kamera kolay bir şekilde kontrol edilebilirken, aynı zamanda kaliteli bir çekim yapılmasına ve tüm detayların kayıt altına alınmasına da imkan tanımaktadır.

Cihaz ile birlikte gelen görüntüyü döndürme özelliği , cihazın hem tavanda hem de düz zeminde kullanılmasını sağlamaktadır. Kullanım yerine göre kurulum yapıldıktan sonra cihaz ayarlarından ilgili seçimin yapılması yeterlidir.

Öne çıkan Bazı özellikleri;

  • HD CMOS P/T/Z Kamera
  • Kompakt Boyut ve Sessiz Mekanizma
  • 18 kat Optik Yakınlaştırma (Dijital Yakınlaştırmayla 72 kat)
  • 1080i, 720p ve SD Çıkışı
  • Optik Kart Yuvası
  • Harici Senkronizasyon İşlevi
  • VISCA Kontrolü (RS-232C/RS-422)
  • Esnek Kurulum – Tavana Montaj veya Düz Yüzey
  • Kullanımı Kolay ve Ergonomik Tasarımlı Uzaktan Kumanda Birimi

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL