SONY SRG-120

Sony’nin PTZ kamera tipinde ürettiği ve satışa çıkardığı Sony SRG-120 modeli, benzer cihazlara göre çok daha minimal bir yapıya sahiptir. Full HD desteği ve kolay kurulum imkanı ile ekonomik bir çözüm isteyenler için ideal durumda bulunan Sony srg-120-1SRG-120, aynı zamanda Sony’nin özel teknolojileri ile birlikte sunulmaktadır.

Salon etkinlikleri için kullanılabilen Sony SRG-120, dış çekimden ziyade kapalı ortamlarda ve sabit bir açıdan kamera kaydı sağlamaktadır. Bu bakımdan özellikle ikincil kamera olarak da tercih edilen Sony SRG-120, sizin için de uygun bir çözüm sunacaktır. Renkli çekimde renk derinliği ile canlı bir görüntü sağlayan Sony SRG-120, uzaktan izleme ya da online görüntü dağıtma konularında da oldukça başarılıdır.

Hassas Exmor® CMOS sensörün kullanıldığı cihaz, Sony’nin diğer PTZ modellerinde olduğu gibi standart özelliklere sahiptir. Işık konusunda da sorunsuz bir çekim imkanı sağlayan cihaz ile ister aşırı aydınlık isterse çok karanlık ortamlarda dahi kayıt alınabilmektedir. Uzaktan kontrol edilmesi sayesinde tüm ayrıntıların kayıt edilebilmesini sağlayan Sony SRG-120, üstelik zor koşullarda yakın çekimi dahi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Geniş bir açıya sahip cihaz sayesinde tüm salon çekilebileceği gibi detaylar da alınabilmektedir. Cihazın kurulumu sırasında tüm salona ya da kapalı alana hakim olabilecek düz zemin kullanılabileceği gibi tavana da kurulum yapılabilir. İki farklı kullanımda da cihaz üzerinden çekim modunun ayarlanması yeterlidir.

VISCA komut sisteminin kullanıldığı cihaz, bilgisayara kurulacak özel yazılımlar ile kolay bir şekilde kontrol edilebilir. IP adresi üzerinden erişim sağlanabilen cihaz kolay bir kullanıma sahiptir ve karmaşık bir yapısı yoktur. Bu bakımdan kurulumdan kullanımına kadar işleri kolaylaştıran ve pratik bir çözüm sunan Sony SRG-120, tercih edilebilir bir durumdadır.

Öne çıkan Bazı özellikleri;

  • 60 fps kare hızıyla Full HD görüntü kalitesisrg-120
  • Her aydınlatma koşulunda daha net görüntüler
  • Güçlü 12x optik yakınlaştırmayla daha fazla yakınlaşın
  • Hızlı, sessiz PTZ çalışması
  • Geniş 71 derecelik görüntüleme açısı
  • Çok yönlü bağlantı seçenekleri
  • HDMI® uyumluluğu
  • 16 programlanabilir ön ayar
  • Bilgisayarla kolay kontrol

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL