SONY SRG -300

Full HD kaliteye sahip Sony SRG-300, uzaktan kolay bir şekilde yönetilebilir bir yapıdadır. Gelişmiş özellikleri ve yönetiminin kolay olması sayesinde PTZ kamera, Sony’nin tutulan modellerinden birisidir.

srg-300-1Renkli çekim yapabilen Sony SRG-300, x30’a kadar yakın çekim yapabilmektedir. Bu bakımdan uzak bir noktadaki olayların çekimine kadar Sony SRG-300 destek sağlayabilmektedir. Toplantı, etkinlik, konferans gibi farklı etkinliklerdeki kamera çekimlerinde destek sağlayabilen Sony SRG-300’e¸üstelik IP üzerinden kolay bir şekilde erişilebilir durumda.

Kameranın çekimlerinde bulanıklık olmaması için özel donanımlar kullanılırken, Hassas Exmor® CMOS sensör ve yüksek yatay çözünürlüklü olması sayesinde farklı açılardan kaliteli bir şekilde çekim yapılabilen Sony SRG-300, özellikle az ışık olan durumlarda dahi başarılı kayıtlar yapabilmektedir. Düşük ışık ve karanlık ortamlarda sorunsuz bir şekilde çekim yapabilen Sony SRG-300¸ kendine has özelliklere sahiptir. Sony tarafından geliştirilen View-DR teknolojisine sahip cihaz, karanlıkta olduğu kadar aşırı aydınlık ortamlarda da kalite açısından bir kayıp yaşamadan net bir şekilde kayıt yapabilmektedir.

İki Farklı Kullanım

Cihazı kullanmak isteyen kişiler, tavanda ya da düz zeminde cihazı kullanabilir. İki farklı çekim moduna da sahip olan Sony SRG-300 sayesinde çekim ortamı sorun olmadan, istenildiği şekilde çekimler yapılabilir.

X30 yakın çekim imkanı, 16 ön ayarlı kamera konumu ve sessiz oluşu ile etkinlikler sırasında kolay ve sorunsuz bir şekilde çalışabilen Sony SRG-300, bilgisayar ortamından kontrol edilebilmesiyle de ön plana çıkmaktadır. Bilgisayara kurulan özel programlar sayesinde kontrol edilen cihaz, VISCA komut protokolleriyle çalıştırılabilmektedir. Kişilerin kameradan alınan görüntüleri anlık olarak aktarabileceği Sony SRG-300, bu açıdan farklı özellikleri ve imkanları ile işleri çok kolay bir hale getiren cihazdır. Sony kalitesi ile birlikte cihaz; konferans görüntüsü alma ya da bilgisayara bağlayarak projeksiyona bağlanma noktasında dahi destek sunmaktadır.

Öne çıkan bazı özellikleri;

  • 60 fps kare hızıyla Full HD görüntü kalitesi
  • Her aydınlatma koşulunda daha net görüntüler
  • Güçlü 30x optik yakınlaştırma
  • Hızlı, sessiz PTZ çalışması
  • Geniş 65 derecelik görüntüleme açısı
  • Masaüstüne veya tavana monte etmeye uygundur
  • Çok yönlü bağlantı seçenekleri
  • HDMI® uyumluluğu
  • 16 programlanabilir ön ayar
  • Bilgisayarla kolay kontrol

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL