Sony SRG-360

Sony’nin küçük ölçekli fakat yüksek özellikli kamera modellerinden olan Sony SRG-360, zengin bir içeriğe sahiptir. Uzaktan görüntü alma konusunda oldukça başarılı olan cihaz Full HD özelliği ile sorunsuz bir şekilde çekim yapılmasını sağlamaktadır.

srg-360-1Bu kameraların tercih edilmesindeki en önemli etken, sabit bir noktadan tüm alan kontrolünün yapılarak kayıt alınabilmesidir. Bu bakımdan kaliteli bir şekilde çekim yapabilen ve aynı zamanda uzaktan kontrol edilmesi ile tam alan hakimiyeti sağlayan Sony SRG-360, benzer işler için ideal durumdadır. IP, 3G-SDI ve HDMI gibi çıkış özellikleri ile uyumluluk konusunda da engelleri ortadan kaldıran bu kamera, özellikle kapalı mekânlardaki çekimler için ideal durumdadır.

Canlı yayının dahi yapılabildiği Sony SRG-360 için bir mikserin olması yeterlidir. Hareketli çekimlerde de başarılı olması sayesinde canlı spor müsabakalarında kullanılabilir durumdaki Sony SRG-360 sayesinde hiçbir detay atlanmadan görüntü alınabilir.

İki farklı şekilde kullanılabilen kamera, çalışma ortamına göre istenildiği takdirde masa üstünde istenildiği takdirde de tavana monte edilebilmektedir. Monte edilme noktasında da gövdesinde yer alan yuvalar kolayca işlemin yapılmasını sağlamaktadır. Tek bir kablo ile elektrikten görüntü aktarımına kadar tüm şilemlerin çözümlendiği Sony SRG-360, bu açıdan da avantaj sağlamaktadır. Bu özellik ile kişiler kablo karışmasından da kurtulur ve tek bir hat çekilerek uzak ve zor yerlerde bulunan kameralar dahi kullanıma hazır hale getirilebilir.

IP üzerinden bağlantı sağlanması, uzaktan kontrol ve akış alma noktasında kolaylık sağlarken, eş zamanlı olarak diğer kameralarla da birlikte çalıştırılabilir. Tek bir düzenleme paneli üzerinden canlı akış içeriklerinin hazırlanabileceği ve Sony SRG-360 üzerinden görüntü alınabileceği mümkün olması, çekim ve kayıt konusunda kompakt çözüm arayanlar için Sony SRG-360 oldukça ideal durumdadır.

Öne çıkan Bazı özellikleri;

  • 1/2,8 tipi Exmor® CMOS görüntü sensörü
  • Sony’ye özel View-DR teknolojisi
  • 30X Optik Yakınlaştırma
  • Gelişmiş Pan , Tilt , Zoom İşlevi
  • 65 Derece Görüntüleme açısı
  • Tavan ve Masa üstü kullanım olanağı
  • Tally Lambası mevcuttur
  • RS-232 , Visca Protokol desteği
  • Programlanabilir 256 ayar olanağı

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL