SONY BRC-300P

BU ÜRÜNÜN ÜRETİMİ SONLANDIRILMIŞTIR.

Bu ürüne alternatif olarak SRG-120, SRG300 , SRG 360 modellerini  inceleyebilirsiniz. 

Küçük boyutuna karşın yüksek bir performans ve çekimlerde kolaylık sağlayan Sony BRC-300P, Sonybrc300pgarantisi ile tüketicilere sunulmaktadır. Sony, kameranın üretiminde pek çok özelliği bir araya getirerek, tek bir kamera ile tüm ihtiyaçların karşılanmasını amaçlamaktadır. Tanıtımlarında da özellikle üzerinde durulduğu gibi Sony BRC-300P kamera; kompakt, robotik, renkli video kamera gibi tüm özellikleri barındırmaktadır. Robotik Kameralar , Kongre Merkezlerinin Toplantı salonlarının Kapalı devre yayınlarında , TV Kurumlarının Extreme içerikli programlarında , Eğitim kurumlarının Stüdyolarında tercih edilmektedir.

İki mod desteği bulunan kamera ile 4:3 ve 16:9 gibi farklı çekimler yapılabilmektedir. Tüm bu özelliklerine karşın, kameranın en çok ilgi çeken yanı uzaktan kontrol edilebilmesidir. Yine Sony ürünü olan RM-BR300 Uzaktan Kumanda Birimi aracılığı ile kontrol istenildiği gibi sağlanabilmektedir. Fakat bu konuda kişilerin iyi bir bağlantı sağlaması gerekir. Fiber kablo gereksinimi ile kameranın kontrol edilmesi çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Kumanda da yer alan joystick sayesinde kullanım kolaylığı bir kat daha arttırılmış durumdadır. Görüntü ekranına göre, kişiler kontrolü sağlayarak istediği alanın izlemesini alabilir.

Küçük olmasına karşın çok iyi bir görüntü kalitesi sunan Sony BRC-300P Kamera12x optik zoom özelliğinin yanı sıra 48x dijital zoom özelliğini barındırmaktadır. Kamera sayesinde çok uzak noktalar dahi net bir şekilde görüntülenebilir. multiplex iletim opsiyonu gibi farklı özellikleri ile bu konuda kullanıcıların zorlanmadan kayıt almasını sağlayan kamera, bu açıdan benzerlerine göre bir adım daha öndedir ve piyasada tutulmaktadır.

Uzaktan çekim konusunda seçenek arayan kişiler için ideal durumda bulunan Sony BRC-300P, donanımsal olarak Sony kalitesinin tüm detaylarını içermektedir. Resim kalitesinin de yüksek olması ile birlikte 1.070.000 piksele kadar kaliteli kareler elde edilebilir. Uygun fiyatı ile tercih edilebilir cihazlar arasında yer alan Sony BRC-300P’nin en önemli avantajı küçük boyutlarına karşın çok yüksek özelliklere sahip olmasıdır.

Öne çıkan Bazı özellikleri;

  • İsteğe bağlı video çıkış kart seçenekleri
  • 1/4 inch CCD Cmos Sensör
  • 16:9 , 4:3 Çekim özelliği
  • 12x zoom özelliği,

Sony BRC-300P Kamera ( ¼ inch SD Robotik P/T/Z Kamera ) ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL