Şişecam Akademi Kurumsal Web TV / Sanal Stüdyo, Eğitim Stüdyosu kurulumu

 

Uzun zamandır Üzerinde çalıştığımız Web TV projelerine bir yenisini daha ekledik Şişecam Akademi kurumsal web tv kurulumunu gerçekleştirdik. Özellikle kurumsal alanda çok fazla talep gören web TV kurulumu projelerimize Şişecam’dan gelen istek üzerine Şişecam Akademi greenbox stüdyosunu kurduk.

Türkiye’de özellikle kurumsal yapılardan çok fazla talep gören Web TV projelerimizde Şişecamın isteğiyle Akademi bölümünde güzel bir Sanal Stüdyo kurduk. Şişecam Akademi bu stüdyo ile kurum içi eğitimlerini vermekte ve canlı yayınlar yaparak hem kurum içi çalışanlarına hem de kurum dışındaki bayilerine ve çalışanlarına ulaşabilmektedir.  

 

Şişecam Akademi Kurumsal web TV / Sanal Stüdyo, Eğitim Stüdyosu kurulumunda kullanılan ekipmanlar

Web TV kurulumu konusunda uzman olan ekibimizle başladığımız Şişecam Akademi stüdyo projesinde Newtek tricaster temelli bir stüdyo kurduk.

Sanal stüdyo ile Şişecam Akademi, eğitimler organize etmeyi çalışanlarına seminer vermeyi ve greenbox stüdyo kurulumu gerçekleştirerek daha profesyonel  ekipmanlarla çalışanlarına eğitim ve seminerlerini daha kaliteli ve anlaşılır halde ulaştırmaya çalışıyor.

Siz de Kurumsal Web Tv projeleriniz için bizlere ulaşabilir, Greenbox kurulum fiyatı veya sanal stüdyo Kurulum fiyatlarını profesyonel ekibimizden talep edebilirsiniz.

Provideo Newtek firmasının premium partneri ve proje ortağıdır. Tüm Newtek ürünlerini uygun fiyat ve stoktan teslim avantajı ile bizden temin edebilirsiniz.

 

Erzurum Atatürk Üniversitesi Sanal Stüdyo Projesi

Web TV Kurulum Kararı Öncesi Nelere Dikkat Edilmeli?

 

 

 

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL