SONY PXW-FS5

SONY PXW-FS5 el tipi Super 35mm profesyonel kamera ile en güzel anları yakalayın ve hemen çekin! Eğer el tipi bir kamera kullanıyorsanız dar alanlara da rahatlıkla girebilmeniz gerekir. Ayrıca böyle bir kamerayla dizinizde de çalışabilmelisiniz. Öylesine bir kamera olmalıdır ki yeteneklerinizi kısıtlamadan size geniş bir hareket özgürlüğü sağlamalıdır. İster alçak açıda olsun isterse de yüksek açıda aynı hızla çekim yapabilmenize olanak tanımalıdır. İyi bir el kamerası sağ elinize çok rahat bir şekilde oturmalıdır ki göğsünüzde çalıştığınız zaman parmak uçlarınızla makinenin tüm kontrollerine rahat bir şekilde ulaşabilesiniz. Sony PXW-FS5 profesyonel kamera yukarıda saydığımız tüm bu özellikleri fazlasıyla size sunmaktadır.

Daha önce DSLR fotoğraf makinelerini kullandıysanız kurumsal videolarınızda, düğün prodüksiyonlarınızda, müzik kliplerinde veya büyük prodüksiyonlarda güçlü bir B kamera işlevi gören yeni FS5’i çok beğeneceksiniz.”   Görüntü Yönetmeni Luana Knipfer

Röportajın tamamı için tıklayınız

Uyarlanabilen Tasarım

Sony Pxw-fs5 - Provideo Teknoloji
Sony Pxw-fs5 – Provideo

Çekim alanındayken anı kaçırmaya ya da zaman kaybına tahammülünüz olmaz. FS5 kullanıyorsanız tutma yeri ve LCD vizörünü özel araçlar kullanmadan profesyonel kameranıza hızlıca monte etmeniz mümkündür. Aynı zamanda standart ¼ inç vida delikleri sayesinde drone, gimbal ya da su altı yuvasına monte edilmeyi destekler.

 Hafif ve  Sağlam

Sony PXW-FS5 profesyonel kamera 0,8 kg ağırlığı ile oldukça hafiftir. Bu hafifliği hiçbir dezavantaja neden olmaz. Çekim zorluğu en üst düzeydeki alanlarda dahi dayanıklılığını kanıtlayacak kadar sağlamdır. Magnezyumdan tasarlanmış olan ana çevresi yüksek sertlik ve  ekstra hafiflik sağlamaktadır. Soğutmanın oldukça yüksek bir ihtiyaç olduğu 4K kameralardan eğer FS5 kadar kompakt bir kamera kullanıyorsanız bu durum maksimum seviyede önem kazanmaktadır. Direkt olarak görüntü sensörü ile ana devre kartının arka tarafına monte edilmiş olan dikey bir soğutucuya sahiptir. Bu denli mükemmel tasarlanmış bir soğutma sistemi makinenin verimliliğini de büyük ölçüde arttırır.

Esnek Kontrol Özelliği

FS5’in assing butonları, duyarlı kumanda kolu, elektronik zoom kolu gibi özelliklerinin tamamı parmaklarınızın ucunda. Direct Menu seçenekleri ekranda gözüktüğü için siz çekim yaparken gözlerinizi odak noktanızdan ayırmanıza gerek kalmadan çekim parametrelerini süratle ve kolayca ayarlayabilirsiniz. Kameranın çekim esnasında dengesini kaybederek kaymasına mani olmak için akıllı tutma yeri kameranın ağırlık merkezine mümkün olduğunca yakın konumlandırılmıştır. Aynı zamanda tutma kayışı sayesinde maksimum seviyede güvenli bir kullanım sağlar. Tek bir düğmeye basarak akıllı tutma yerini döndürerek açısını istediğiniz konuma ayarlayabilirsiniz. Oldukça hızlı bir şekilde ve rahatlıkla tutma yerinin sökülmesi işlemini bir bayonet bağlantısıyla gerçekleştirebiliyorsunuz.

Öne Çıkan Özellikleri;

 • 4K SUPER 35MM Exmor Sensör

  Sony Pxw-fs5 - Provideo Teknoloji
  Sony Pxw-fs5 – Provideo
 • XAVC Sıkıştırma Kodeği
 • WI-FI & NFC ile Kamera kontrol özelliği
 • Yüksek Kare hızlı (HFR Kayıt özelliği)
 • Dahili Elektronik ND Filtre
 • Clear Image Zoom özelliği
 • Çoklu arayüze MI SHOU arayüz
 • 0,39inch OLED Vizör
 • Üstün Mobilite
 • UyarlanabilirTasarım
 • 100MB/s hızında 4K Kayıt İmkanı
 • 240Fps  ağır çekim özelliği (8sn önbellek kaydı ile)

 Aşağıdaki kampanyamızla ilgili detaylı bilgi ve fiyat için bizimle temasa geçiniz.

Yetki

Provideo A.Ş, Sony Profesyonel Kameraların Yetkili Satış Ortağıdır. Tüm Sony Ekipmanları SONY TÜRKİYE Garantisi altındadır.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

inceleme_buton

Sony_Professional_Solutions_Specialist