TürkTraktör Yeni teknolojilerini iş ortaklarına Web Tv ile tanıtıyor.

 

Yakın zamanda herkes tarafından Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarından biri olan TürkTraktör ile çok güzel bir proje gerçekleştirdik TürkTraktörü web üzerinden yayın yapmasını  sağlama ve  ülke çapına yayılmış distribütör bayi ve satış ortakları ile etkileşimini sağlayacak güzel bir Web TV stüdyosu kurduk.

Burada TürkTraktör bize ulaştığında yapmak istediği özellikle pandemi döneminde bayileri gezmek veya birebir iletişim kurmanın zor olduğu bu dönemde iletişimi kaybetmemek gerçek zamanlı herkesle etkileşim halinde bulunmak ve çıkan yeni teknolojilerden Tüm iş ortaklarını haberdar etmekti.

Provideo Teknoloji olarak birçok kez TürkTraktör ile görüşüp isteklerine uygun bir proje geliştirmek için detaylı analizler yaptık projenin ana hatlarını belirledik, tasarımlarını gerçekleştirdik. Projemizi sunduk ve kabul aldık. Çok yakın zamanda da projeyi hızlı şekilde tamamlayıp teslim ettik.

Son aşamada TürkTraktör merkezinde kurulan web tv stüdyosu ile firma, bağlantıda olması gereken tüm iş ortakları ile etkileşime giriyor yeni teknolojileri, yeni ürünleri açtıkları canlı yayınlarla, seminer veya eğitim olarak herkesle paylaşıyor ve gerçek zamanlı olarak etkileşim kurabiliyor. Türkiye’nin neresinde olursa olsun Tüm bayiler yeni ürünlerden ve teknolojilerden web tv sayesinde haberdar oluyor gerçek zamanlı olarak sorularını soruyor ve yanıtlarını alabiliyor. Böylece bayi ziyareti maliyetleri, ürün taşıma maliyetleri, Pandemi riskleri gibi etkenlerden olumsuz etkilenmeyip teknolojiyi sorunsuz şekilde kullanabiliyorlar.

Sizlerde müşterilerinizle bayilerinizle gerçek zamanlı etkileşim için merkezden yönetilebilir seminer ve eğitimler için web tv kurabilir, stüdyo oluşturabilir  ve  canlı yayınlar yapabilirsiniz.

Bu konuda bize her zaman ulaşabilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL