Sony PXW-FS5 MII’ye Sahip olmanın getirdiği Mutluluk – Emrah Almış

 

Provideo’da Bugün yolumuz Freelance çalışan profesyonel Klip, Düğün hikayesi ve etkinlik çekimleri yapan ve çok güzel işlere imza atan Emrah Almış ile kesişti.

Uzun zamandır sektörde olan ve daha çok Klip tanıtım işleri ile ilgilenen Emrah Almış, Sony PXW-FS5 MII profesyonel video kamerayı tercih etti.

Kendisiyle uzun süreli ve çok güzel bir sohbet gerçekleştirdik, sektör ve kamera ile ilgili heyecanına şahit olduk. Sony PXW-FS5 MII yi neden tercih ettiğini ve nerelerde kullanacağını kendisinden dinledik.

Özellikle Sony PXW-FS5 MII kamerayı neden tercih ettiği konusunda bize şunları aktardı.

2K RAW kalitesinde kesintisiz 240 fps kayıt imkanı sunması çok heyecanlandırıyor. 4K RAW çıkış almayıve bu çıkıştan Atomos inferno ile kayıt almayı planlıyorum. Çok hafif, havalı ve çok ergonomik olması cezbediyor. Ayrıca Sony A7S2 kameralarım ve bu kameralarla kullandığım lenslerim var bu lensleri adaptör ihtiyacı olmadan kullanabileceğim için çok heyecanlıyım.

Çok uzun bir araştırma sürecinden sonra Sony PXW-FS5MII almaya karar veren Emrah Almış, çok incelediğini ve ihtiyacını giderecek seviyede bir ürün olduğu için bu kamerayı tercih
ettiğini söyledi. Müzik piyasasında oldukça geniş çevresi ve yoğun Klip projeleri içerisinde olduğu için daha çok Klip çekimlerinde kullanmayı planladığını ayrıca etkinlik ve düğün çekimlerinde Sony PXW-FS5MII yi kullanacağını belirtti. Son olarak Elindeki Blackmagic reji sistemi ile A72, A7s2 kameralarıyla birlikte 3 kameralı canlı yayın yapacak ve Ana kamera olarak fs5 m2 yi kullanmanın çok iyi olacağını da ekledi.

Çok güzel bir sohbet gerçekleştirdiğimiz Emrah Almış Beye ilgisi, samimi sohbeti ve bizi tercih ettiği için teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL