SONY PXW-FS5 M2

 

SONY, 2018 NAB’de SONY PXW-FS5 M2 kamerayı tanıttı.

      SONY PXW-FS5 M2, Orijinal SONY PXW-FS5 kameranın birçok özellik ile geliştirilmesi ile elde edilen ve çok daha üstün özelliklere sahip bir ürün .

Şimdi bunları inceleyelim. www.provideo.com.tr

Öncelikle daha önce opsiyonel olan 4K/60p RAW çıkış ve HFR (yüksek kare hızlı) çıkış ve kayıt fonskiyonları standart hale geldi.

Yeni olarak, kamera artık, HD/120fps hızında sürekli dahili kayıt yapabilmekte. Diğer HFR özellikleri aşağıda belirttik.

Ayrıca , Venice sinema kamerasında elde edilen tecrübe ile kameranın renk tonlarını yeniden tanımlayarak, ten renklerinin daha doğal ve soft olmasını sağlanmış. Daha zengin ara renkler, çekici  yüz tonları, daha soft görünümler elde edilebiliyor.

Bir tanesi S-Log2 ve S-Log3 için ve bir tanesi de DSLR görünüm için tasarlanmış 9 resim profili bulunmakta.

Son olarak 14-stop dinamik aralık ile yüksek HDR performanı sunmakta. Premium projelerde S-Log2 veya S-Log3, hızlı işlerde ise  HLG ile “Instant HDR” iş akışını kullanabilirsiniz..

SONY PXW-FS5II  

*Süper 35mm sensör

*Yüksek kare hızı kayıt imkanı;

     4K RAW 120fps Harici kayıtçıya 4 saniye RAW kayıt imkanı

     2K RAW 240fps Harici kayıtçıya sürekli RAW kayıt imkanı

     Full HD 120fps sürekli dahili kayıt imkanı

     Full HD 240fps 8sn dahili kayıt imkanı

*Elektronik değişken ND filtre 1/128

*0,8kg Body ağırlığı www.provideo.com.tr

*FSMIIK lens kit paketi 18-105 F4 lens ile birlikte gelir

Sony Pxw-FS5 M2 fiyat talebiniz için Teklif talebi formumuzu doldurabilir veya bize iletişim bilgilerimizden ulaşbilirsiniz.

Yetki

Provideo A.Ş, Sony Profesyonel Kameraların Yetkili Satış Ortağıdır. Tüm Sony Ekipmanları SONY TÜRKİYE Garantisi altındadır.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL