SONY NEX-VG900PRO

BU ÜRÜNÜN ÜRETİMİ SONLANDIRILMIŞTIR.

Bu ürüne alternatif olarak Sony PXW-FS5 yi inceleyebilirsiniz. İncelemek için tıklayınız.

Sony’nin standart kameralarına göre farklı bir tasarımın tercih edildiği Sony NEX-VG900PRO, geniş kare çekimi ile farklı bir kayıt deneyimi sağlamaktadır. PrimeSupport gibi farklı özelliklerinin yanında opsiyonel ses kaydı konusunda da XLR-K1M NEX-VG900PRO-yazi-ici2XLR mikrofon kitinin bulunduğu cihaz, hem görüntü hem de ses açısından kullanıcıları tatmin etmeyi başarmaktadır. NEX-VG900, giriş seviyesindeki prodüksiyonel işlerde tercih edilmektedir.

El tipi kullanıma uygun olan NEX-VG900PRO, hafif olduğundan kolayca kontrol edilebilir. Ayrıca cihazın sol yanında ve üzerinde bulunan tuşlar basit temel işlevleri yerine getirme noktasında kolay bir şekilde seçim yapılmasını sağlamaktadır. Kişiye bağlı olarak iris ayarı, enstantane hızı gibi çeşitli ayarlar yanda bulunan tuşlar üzerinden yapılabilmektedir.

Profesyonel Ses Düzeneği

Sony’nin diğer kameralarında standart mikrofon donanımı kameralarda bulunurken, NEX-VG900PRO ile profesyonel bir kit kullanılması, ses kaydının da önemli olduğu çekimler için kullanıcıların NEX-VG900PRO’yu tercih etmesini sağlıyor.

24,3 megapiksel HD destekli görüntü kalitesi ile kusursuz çekimlerin yapıldığı NEX-VG900PRO, farklı çekim modlarında çekim yapabilmektedir. Ağır çekim modlarından aksiyon dolu bir set çekimine kadar farklı çekim modları ve ortamlarda kamera rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca lens kullanımı konusunda sunulan özgürlük, kişilerin farklı çekim modlarına uygun lensleri tercih ederek daha iyi sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Sony’nin ürettiği A mount ile E mount serisi lens tipleri cihaz ile uyumlu bir şekilde kullanılabilir.

3.0 inç büyüklüğünde dönebilir ve dokunmak bir LCD paneli bulunan kamera, kayıt ön izlemelerinin yapılmasını ve kayıtların kontrolünü sağlamaktadır. Yapılan çekimlerin tekrar izlenebileceği LCD paneli, ayrıca bellek kartı üzerindeki kontrolü de basit komutlar eşliğinde yapabilir. AccuPower™ Ölçüm Sistemli InfoLITHIUM™ pillerin kullanıldığı cihaz için 3 saatlik bir şarj süresi yeterli olmaktadır. Kameranın çekim süresi ile ilgili herhangi bir detay ise belirtilmemiş durumdadır.

 Öne çıkan bazı özellikleri; 

  • Aşamalı kayıt özellikli 24,3 megapiksel 35 mm Full Frame Exmor® CMOS sensör
  • Daha fazla ses kayıt çeşitliliği ve gelişmiş ses kalitesi için ECM-XM1 mikrofonlu XLR-K1M XLR ses girişi adaptörüNEX-VG900PRO-yazi-ici
  • Full Frame A mount değiştirilebilir lenslerle olağanüstü görüntüler
  • XGA OLED elektronik vizör
  • Yakınlaştırma kolu 2x elektronik yakınlaştırmayı destekler
  • Kullanım ve tasarım video çekimi için optimize edilmiştir
  • Geniş, yüksek çözünürlüklü dokunmatik panel monitör
  • Dört Kapsüllü Konumsal Dizilimli Mikrofon yüksek kaliteli stereo/5.1 surround ses sağlar
  • APS-C modu E mount ve A mount DT lenslerle çekim yapabilmeyi sağlar
  • Full Frame A mount lensler için LA-EA3 adaptör birlikte verilir

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL