SONY NEX-EA50M

BU ÜRÜNÜN ÜRETİMİ SONLANDIRILMIŞTIR.

Bu ürüne alternatif olarak Sony HXR-NX5R yi inceleyebilirsiniz. İncelemek için tıklayınız.

Sony kalitesi ile üretilen NEX-EA50M kamera modeli Full HD kayıt yapabilmektedir. 1920 x 1080 çözünürlüğe kadar çekim sağlayan NEX-EA50M modeli ile kaliteli çekimler yapabilmek mümkün. Cihazın tanıtımlarında en çok ön plana çıkartılan özellik, büyük formatlı bir sensörün olması. Büyük formatlı sensör sayesinde dar alanlarda dahi rahat bir şekilde çekim yapılabilir.

Kameranın tasarımında dikkat edilen önemli detaylardan birisi de kullanım kolaylığıdır. Uzatılabilir omuzEA50M-480_300_kameragenel2 yastığı sayesinde en uygun açıyı bulmak ve zorlanmadan çekim yapmak mümkünken, özellikle uzun süren çekimlerde bu özellik, Sony NEX-EA50M kullanıcılarını oldukça rahatlatmaktadır.

Pozlamadan odaklanmaya kadar pek çok işlemin otomatik bir şekilde yapılabildiği kamerada, farklı lenslerle uyumun da bulunması, cihazın geliştirilmesini ve işlere göre kişilerin uygun çözümü bulmasını sağlamaktadır. Uygun lensler için üreticinin web sitesi ziyaret edilebilir.

Cihazın önemli bir özelliği ise video çekiminin yanında fotoğraf da çekebilmesidir. 16,1 megapikselin desteklendiği cihaz sayesinde fotoğraf çekmek de mümkün. Bu bakımdan özellikle düğün gibi çekimlerde kişilerin ayrı ayrı cihazlar kullanmasına gerek kalmadan tek bir cihaz ile farklı kareler yakalamak mümkün. Fotoğraf çekimlerinde desteklenen format ise JPEG’dir.

Sony’nin çok beğenilen Memory Stick™ donanımının kullanıldığı Sony NEX-EA50M kamera sayesinde kayıt sırasında çift kayıt yaparak veri kaybının önlenmesini sağlamak mümkündür. Üstelik 64 GB’a kadar arttırılabilir bellek seçenekleri ile birlikte uzun çekimlerde ek bir kart kullanılmadan ihtiyaçlar giderilebilmektedir.

Cihaz kutusunda şarj edilebilir NP-F770 pil paketi bulunmaktadır. Ayrıca farklı bağlantı kabloları ile kameranın farklı ortamlarda izlenmesi de sağlanmaktadır. Tüm bu özellikleri ve uygun fiyatı ile tercih edilebilir durumdaki Sony NEX-EA50M kamera, profesyonel bir çözüm sunmaktadır.

Öne çıkan bazı özellikleri;

  • Full 1920 x 1080 AVCHD 2.0 Kayıt ve 60/50 Hz seçenekleri
  • Büyük formatlı APS-C HD CMOS sensörEA50M-480_300_yandan-gorunum
  • Kapsamlı çekim seçenekleri için benzersiz tasarım
  • E Mount değiştirilebilir lens sistemi
  • SELP18105G 18-105 mm F4 Sabit Diyaframlı Servo Yakınlaştırmalı G lens
  • 16,1 Megapiksel fotoğraf çekme

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL