SONY HXR-NX100

Profesyonel kamera isteyenler için listenin en üst sıralarda yer almayı başaran Sony HXR-NX100, güçlü özellikleri ve donanımları ile birlikte en iyi kayıtların yapılmasını sağlıyor.

NX100-480-300-ondurusSony’nin en iyi cihazlarından birisi olan ve ilgi gören Sony HXR-NX100 oldukça geniş 1,0 tipi sensörü ile birlikte 3 bağımsız manuel halkası ( Zoom , Netlik , Diyafram ) lensi sayesinde cihaz üzerinde tam kontrol sağlıyor. Ayrıca farklı çekim koşullarına ve çekim türlerine göre kişilerin ayar yapabilmelerine olanak sağlayan cihaz, Full HD çözünürlüğü destekliyor. HXR-NX100 kamera, Tv Kanallarının haber servislerinde, prodüksiyon firmalarının ürün, katalog, röportaj uygulamalarında ve iletişim ile ilgili eğitim kurumlarının çalışmalarında tercih ettiği ve uygulamalarında kullandığı ürünlerin başında gelmektedir.

Sony HXR-NX100; Yüksek Hassasiyet ile Profesyonel Çekim

Çözünürlüğün yüksek olması çoğu kamerada hassasiyet noktasında handikap yaratırken, Sony HXR-NX100 kamerada bu sorun çözülmüş durumda. Sony HXR-NX100, yüksek hassasiyet ile profesyonel çekimleri ile birlikte beklentilerin de üzerine çıkıyor. Sony tarafından geliştirilen ve pek çok üründe kullanılan Pixel Super Resolution Teknolojisi Sony HXR-NX100 kamerada da kullanılmış durumda. Bu özellik sayesinde 12x olan yakınlaştırma aralığı 24X’e çıkmaktadır. Benzer profesyonel ürünlerin yüksek fiyatlarına karşın Sony HXR-NX100’nın düşük etiket fiyatları ile satılması bu konuda daha fazla kişi tarafından cihazın tercih edilmesini sağlıyor.

NX100-480-300-vizorNP-F770 pilin kullanıldığı ürün ortalama 345 dakikalık bir çekim süresi sunuyor. XAVC S HD, AVCHD ve DV formatlarında kayıt yapabilen kamera sayesinde format sorunu da yaşamak mümkün değil. Kamera kutusu ile birlikte gelen Kablosuz Remote Commander sayesinde kameranın uzaktan kontrol edilmesi de kolaylık sağlıyor. Hafıza konusunda ise cihazda Memory Stick Pro Duo™ kullanılmış durumda. Bu özellik ile SD/SDHC/SDXC farklı hafıza kartları cihazda kullanılabilir.

Üstün Özellik ve Ekonomik Fiyat

Sony’nin en çok güvendiği modellerinden birisi olan Sony HXR-NX100 kamera modeli için aynı fiyat aralıklarındaki hiçbir video kamerada bulunmayan özelliklerin Sony HXR-NX100’de bulunduğu söylenirken, bu iddialı söylemin ne kadar doğru olduğu, kameranın testlerinde de görülüyor. Üstün özellikleri ve ekonomik fiyatı ile Sony HXR-NX100 uygun profesyonel çözümler arayanlar için ideal durumda.

Öne çıkan bazı özellikleri;

  • 1 inch Exmor R® CMOS sensörNX100-480-300-arkadan
  • Maksimum 48x yakınlaştırma özellikli Sony G Lens
  • Manuel çalışma imkanı sunan, profesyonel, kullanışlı tasarım lens
  • 4 Kademeli Dahili ND Filtre
  • DV, AVCHD ve 50 Mb/sn XAVC S ile çoklu formatta kayıt
  • Kayıt esnekliği için çift ortam yuvası
  • Yüksek çözünürlüklü LCD Ekran
  • MI-SHOU arayüzü
  • Çok çeşitli bağlantı seçeneği ( HDMI,Composite Video ( BNC Tip ) , XLR 2 Kanal Ses girişi )

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

Sony_Professional_Solutions_Specialist