Zhiyun Crane M2 3 Eksenli Gimbal Stabilizer

ZHIYUN tarafından yeni çıkarılan Zhiyun Crane M2, Herkesin bir film yapımcısı gibi kamerasını kullanabilmesi için tasarlandı.  birden fazla cihaz için tasarlanan Zhiyun Crane M2 3 Eksenli Gimbal Stabilizer, Kullanımı kolay, hızlı kurulum sistemi ve akıllı kilit tasarımının yanı sıra altı yaratıcı çalışma modu içermektedir.  Ayrıca kolay taşınmakta ve işlerinizi kolaylaştırarak harika sonuçlara ulaşmanızı sağlamaktadır.

Gövdesi Küçük, Vizyonu Büyük

Şık gövdesi ve kompakt boyutu ile Zhiyun Crane M2, elinize mükemmel şekilde oturur ve kameranız üzerinde rakipsiz bir kontrol sunar. Crane M2 nereye giderseniz gidin kolayca taşınır. Bu yüzden o mükemmel anı yakalamayı asla kaçırmazsınız.

Ayrıca Crane M2, maceralarınız boyunca güç sahibi olmanız için 7 saate kadar etkileyici bir çalışma süresi sunar. Telefonunuzu şarj etmenin yanı sıra, CRANE M2 bir powerbank ile şarj edilebilir.

* Telefon ve aksiyon kameraları monte etmek için özel aksesuarlar gerekir

* Uyumluluk listesine bakınız.

Kusursuz Kamera Kontrolü

WiFi ve Bluetooth kontrol modülünü barındıran CRANE M2, kameranızı sabitleyici üzerinden kablosuz olarak kontrol etmenizi sağlar. ZY Play ile eşleştirildikten sonra kameranız ve gimbal açıldığında otomatik olarak tekrar eşleşir.

Özellikleri

  • 360 ° pan, 310 ° tilt ve 324 ° roll açısı
  • Dahili batarya ile 7 saatlik çalışma süresi
  • 2 Saatte tam şarj
  • Dahili Wi-Fi ve Bluetooth
  • ZY Play iOS / Android uygulaması

[Provideo, Zhiyun ürünlerinin Yetkili satıcısıdır. Ayrıntılı bilgi ve sipariş için bizimle temasa geçebilirsiniz]

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL