Zhiyun Crane 2 Kamera Sabitleyici

Zhiyun Crane 2 ile Gerçek Zamanlı Netlik Takibi

Gövdedeki eşi benzeri görülmemiş bir takip odaklama sistemi ile entegre olan Zhiyun Crane 2, kamera kablosu bağlantısı sayesinde ± 0.02 ° hassas, gerçek zamanlı odağı kontrol etmenizi sağlar. Böylece hareket halindeyken objeyi her zaman odakta tutabilir ve fotoğraf makinenizi daha özel bir görev için serbest bırakabilirsiniz.

Provideo, Zhiyun Ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Uygun fiyat için bizimle chat, teklif formu veya 0212 320 97 77 ‘den temasa geçebilirsiniz.

3.2KG Taşıma Kapasitesi

Motor gücünde %50 artış ve gürültünün azaltılmasında %20’lik bir iyileşme gerçekleştiren 6. nesil Instune Algoritma Sistemi tarafından güçlendirilen Zhiyun Crane 2, endüstri için yeni bir kriter oluşturur. 3.2kg taşıma kapasitesi, piyasadaki tüm DSLR ve aynasız kamera modelleri monte edilebilir.

Ani Kesin Duruş Dengeleyici

Yanıt hızında %100 iyileşme gerçekleştiren öncü 32-bit x 3 yüksek hızlı MCU paralel kontrol teknolojisi ile entegre olan Zhiyun Crane 2, üstün tutuş dengeleyici sistemi ve benzersiz sarsılmaz stabilizasyon performansıyla endüstri standardının üstünde.

Uzun Görevler İçin 18 Saat Çalışma Süresi

Üç adet yüksek enerji verimliliği sağlayan 18650 şarj edilebilir pil, 6000mAh kapasiteli, 18 saat maksimum çalışma süresi sunar. Zhiyun Crane 2, fotoğraf makinenizin pilleri olmadığında bile kameraya uygun gerçek zamanlı şarj etmeyi sağlar.

 

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL