Yolobox Ultra Canlı Yayın Cihazı

YoloLiv YoloBox Ultra Canlı Yayın Cihazı

Taşınabilir Çoklu Kamera Encoder/Switcher/Monitör/Kayıtçı Bir Arada

Yolobox Ultra Taşınabilir Canlı Yayın Cihazı, 4K’da canlı yayın yapmanıza, tüm video girişlerinizi tamamen ve ayrı ayrı kaydetmenize ve hem yatay hem de dikey olarak yayın yapmanıza olanak tanır; bu da YoloBox ve Instream’in birleştirme özelliklerini birleştirir. Aynı anda Facebook, Youtube, Twitch dahil 3 yatay hedefe veya özel RTMP hedefine veya Instagram ve TikTok dahil 2 dikey platforma yayın yapabilirsiniz. YoloBox Ultra, 4 HDMI girişi, 2 USB girişi, 4K akış ve kayıt, bir Qualcomm 865 kodlayıcı/işlemci, H.265 kodlama, yüksek kapasiteli 20.000 mAh dahili pil ve bir ve 8″ dahil olmak üzere YoloBox Pro’dan birden fazla güncelleme içerir. Daha yüksek 650 cd/m² parlaklığa sahip LCD dokunmatik ekran.

 

Encoder/Switcher/Monitör/Kayıtçı Hepsi Bir Arada olan taşınabilir çoklu kamera canlı yayın stüdyosu YoloBox Ultra ile canlı yayın prodüksiyonunuzu yeni bir seviyeye taşıyın. Bu gelişmiş cihaz, daha da geniş bir özellik ve yetenek yelpazesi sunarak, her yerden profesyonel canlı yayınlar oluşturmanıza olanak tanır.

Ek olarak YoloBox Ultra, kişiselleştirilebilir grafikler, Chroma key, Misafir davet etme, Anında tekrar oynatma, Otomatik değiştirme, Video kırpma, Çoklu Görünümler (PIP, Bölünmüş Görünüm, Yan Yana, Haber Düzeni, Üçlü) dahil olmak üzere YoloBox Pro’nun çeşitli özelliklerini devralır. ), Arka plan müziği, Karartmadan kararmaya geçiş, Ses karıştırma, Web URL katmanları, PDF ve görsel video girişleri ve diğerleri.

YoloBox Ultra, 5 adede kadar internet kaynağını (4G LTE hücresel, WiFi, Ethernet ve USB Dongle) daha hızlı ve daha güvenilir tek bir bağlantıya bağlamanıza veya birleştirmenize olanak tanıyarak istikrarlı bir canlı yayın sağlar. Sezgisel 8″ dokunmatik ekran, akış görüntüsünü, giriş akışlarını ve kontrol arayüzünü sergileyerek basit bir dokunuşla farklı kaynaklar arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlar. Ayrıca YoloBox Ultra, akışınızı yerel olarak bir ekranda görüntülemenize olanak tanıyan bir HDMI çıkışı sağlar. Rahat izleme için isteğe bağlı HDMI ekranı.

YoloLiv YoloBox Ultra Canlı Yayın Cihazı Teknik Özellikleri

● 4K Yayın, ISO Kaydı
● 4 x HDMI ve 2 x USB Girişi + HDMI Çıkışı
● Lin Girişi ve Mikrofon Girişi + Ses Çıkışı
● NDI + SRT Giriş ve Çıkış
● USB Web Kamerası Çıkışı + Harici Sabit Sürücü
● Ethernet, Wi-Fi, 4G LTE, USB Dongle aracılığıyla akış
● 75,48Wh’a kadar (6 saate kadar) Dahili Pil
● Ağ Bağlantısı (3 Sims + Wifi + Ethernet)
● H.264 ve H.265’i destekler
● Facebook, YouTube, RTMP’ye çoklu yayın (en fazla 3 platform)
● TikTok, Instagram’a çoklu akış (2 dikey platform)
● Kodlayıcı, Monitör, Değiştirici, Kaydedici hepsi bir arada
● 10’a kadar Kaynaktan Canlı Geçiş
● Kayıt ve Medya Varlıkları için 1 x SD Kart
● 650 cd/m² Parlaklık
● 8″ Dokunmatik Ekran Kontrollü LCD Ekran

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL
  • Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.