Yolobox Canlı Yayın Cihazı Güncelleme aldı.

Daha önce de fark etmiş olabileceğiniz gibi, YoloBox’ın en büyük avantajlarından biri yazılım tabanlı  olmasıdır. YoloBox , ücretsiz yazılım güncellemeleri alarak ek özellikler kazanıyor,  sürekli gelişiyor ve daha güçlü hale geliyor. İşte kaçırmak istemeyeceğiniz bazı yeni eklenen özellikler!

Ana Kullanıcı Arayüzü ve Kullanıcı Deneyimi Yeniden Tasarımı

UI & UX yeniden tasarlanması, YoloBox’ı kullanım kolaylığı açısından kesinlikle bir üst seviyeye çıkardı. Yolobox ile profesyonel çok kameralı canlı yayın, artık yeni başlayan kullanıcılar için çok daha kolay.   

Akışa Gelen Yorumlar

Normalde abonelik gerektiren bu premium özellik YoloBox’ta artık ücretsiz . Bu özellik, YoloBox’u izleyici etkileşimini tamamen dizüstü bilgisayardan bağımsız hale getirdi.

 

Yolobox’ta Yan Yana ve Bölünmüş Görünüm

Yan Yana veya Bölünmüş görünüme sahip diğer herhangi bir cihaz kolayca birkaç bin dolara mal olurken, YoloBox, onu piyasadaki diğer çözümlerden ayıran basit dokunmatik ekran kontrolü ile mümkün kılar.

PDF’yi Video Kaynağı Olarak Yükle

Artık kullanıcılar, bir bilgisayara veya büyük PC yazılımına ihtiyaç duymadan yerel SD karttan bir PDF dosyasını doğrudan içe aktarabilirler. Özellikle küçük konferans ve eğitim/eğitim müşterileri için idealdir. 

Provideo Yolobox ürünlerinin Türkiye Distribütörüdür. Yolobox Fiyatı ve demo ürün incelemek için bize ulaşabilirsiniz. 

 

Yolobox Canlı yayın ilacını incelemek için tıklayınız.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL