“Yeni Malatyaspor TV” yayın hayatına başladı.

 

Günümüzde Üniversiteler, Belediyeler, Siyasi partiler, Sağlık kuruluşları, Sanayi kuruluşlar, kamu kurumları vb. bir çok kurumun tercih ettiği TV kanalı kurulumu hizmeti hedef kitleye ulaşmanın en iyi yolu olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Standart tv yayıncılığının dışına çıkıldığı ve her kurumun kendisine ait kanalı üzerinden yayın yapıp tüm platformlardan hedef kitlesine ulaşabildiği bu dönemde “Yeni Malatyaspor”  da kendi tv kanalını kurarak yayın hayatına başladı.

Provideo tarafından kurulan ve 27 Ekim Cumartesi günü yayın hayatına başlayan Yeni Malatyaspor kulübünün Tv kanalı olarak planlanan kulüp kanalı ‘Yeni Malatyaspor Tv’  Web üzerinden yayın yapacak kanal Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube gibi mecralardan da izlenebilecek.

Ayrıca Sabah Gazetesine konuşan  Yeni Malatyaspor Tv Genel Koordinatörü Ali Karadeniz, Malatya’da sporun her yönünü ekranlara getirmeye çalışacağız. Geçmişten bugüne futbol şehri olarak bilinen bu sosyal şehirde şehrimizi ve bölgemizi Süper Lig’de temsil eden takımımızın bir kanalı olması, hedeflerimize daha çabuk ulaşmamızı sağladığı gibi, çalışmalarımızın kalitesini de artıracak. Kanalımızı kurarken öncelikle hedef kitlemizin tespitini yaptık. Çünkü kulübümüzün ekonomik yapısını korumamız gerektiği gibi doğru hedef kitlesine de ulaşmamız gerekiyordu. Öyle de yaptık. Yeni Malatyaspor Tv, internetin olduğu her platformda rahatlıkla takip edebileceğiniz yeni nesil bir yayıncılık formatı ile kuruldu. Bizleri takip etmek isteyen tüm taraftarlarımız, yenimalatyaspor.org.tr resmi web adresimiz de direk izleyeceği gibi, tüm resmî sosyal medya hesaplarımızdan (Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube) da direk olarak izleyebilecek. Taraftarlarımız, Android ve İOS uygulamalarından da kanalımızın uygulamasını indirip arzu ettikleri her yerde istedikleri an takip edebilecekler” dedi. Kaynak : www.sabah.com.tr

Biz de, yayın hayatına başlayan Yeni Malatyaspor TV kanalına başarılar diliyoruz.Yeni Malatyaspor TV’yi bu linkten izleyebilirsiniz.

Sizin de Kurumunuzda benzer projeler varsa bize 0212 320 97 77 veya info@provideo.com.tr adresimizden ulaşabilirsiniz. 

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL