Wirecast – Sosyal Medya Canlı Yayın Yazılımı

Telestream Wirecast, canlı video ve ses kaynaklarını kaydederken aynı anda (Youtube, Facebook, Periscope (Twitter), Akamai, Microsoft Azure, Wowza ve daha fazlası) birçok içerik dağıtım sunucularına (CDN) ve platformlarına gönderebilen tek “hepsi bir arada” sosyal medya için canlı yayın yazılımıdır. İşletim sisteminiz ister Windows olsun isterse MacOS farketmez, mobil telefonlardan tutun da yüksek performanslı sunuculara kadar her platform üzerine kurabilirsiniz.

Çok geniş video kart desteği sayesinde herhangi formatta (SDI, HDMI, WebCam, iOS8 Camera, USB, Thunderbolt, XLR ses, ses mikserleri vb.) video-ses kaynağınızı anında kaydedebilirsiniz ve yine aynı kaynağı canlı olarak internet ortamına yayınlayabilirsiniz.

Telestream Wirecast ile kaydedilmiş bir video dosyanızı da bir kaynak olarak internet ortamına yayınlayabilrsiniz. Dilerseniz canlı video kaynaklarınızın yanında video ve resimlerinizi de tam ekran veya ekranı farklı pencerelere bölerek aynı anda üç kaynağı yayınlayabilir, yayınınıza altyazı ve geçiş efektleri de ekleyebilirsiniz.  

Daha ayrıntılı bilgi için bize Online Chat, Teklif formu veya info@provideo.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL