Vmix Live Video Streaming Yazılımı

vMix, daha önce sadece pahalı olan özel donanım mikserlerinde mümkün olan bir görev olan canlı HD video miksajı sağlamak için bilgisayar donanımındaki en son gelişmeleri kullanan bir Yazılım Video Mikseri ve Anahtarlayıcısıdır. Ayrıca canlı prodüksiyonlarınızı doğrudan Internet’te yayınlamanıza izin veren canlı yayın yazılımı olarak da işlev görür. Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 platformlarında çalışır.

Vmix system

vMix, LIVE karıştırma, anahtarlama, kayıt ve SD canlı yayın, kameralar, video dosyaları, DVD’ler, görüntüler, Powerpoint ve çok daha fazlası dahil olmak üzere tam HD ve 4K video kaynaklarının dahil olduğu özellikleri ile eksiksiz bir canlı video prodüksiyon yazılımıdır.

” Alternatif Web Tv yazılımlarımızı görmek için tıklayınız.”

vMix Arayüzü

vMix bir yazılım çözümü olduğundan, kullanıcıların geleneksel canlı üretim ekipmanlarının maliyetinin bir kısmını kendi kişisel bilgisayarlarını oluşturmalarını sağladık. Üretim gereksinimlerinizi karşılayacak özelliklere sahip bir  PC oluşturmanıza olanak sağlayacak vMix Referans Sistemleri yarattık.

Büyük bütçeli canlı konser prodüksiyonları, spor etkinlikleri, Kilise hizmetleri veya küçük web yayınları üretmek istiyorsanız, Bu yazılım tam size göre. 

vMix ile Üretim, Akış ve Kayıt

vMix, maliyetini çok düşük oranda kendi bilgisayarınızda profesyonel kalitede üretimler yaratmanıza izin veren bir yazılımdır. Size çoklu kameralar, videolar, görüntüler, ses, web akışları, Powerpoint, başlıklar, sanal kümeler, chroma key ve daha fazlasını üretiminize ekleme gücü sunar. Daha sonra aynı anda üretiminizi görüntüleyebilir, kaydedebilir ve canlı yayınlayabilirsiniz!

Yazılımımız büyük ölçekli çoklu kamera olaylarında veya bir web kamerasındaki basit web kamerası yapımlarında kullanılabilir. Ürünümüzü kullanmak için bir kereye mahsus ödeme yapılır, böylece yıllık bir abonelik ücreti ödemenize gerek kalmaz. Ayrıca ödeme yaptıktan sonra, 12 ay boyunca ücretsiz Sürüm yükseltmeleri elde edersiniz! 12 aydan sonra en yeni ve en iyi sürüme sahip olmak için küçük bir yükseltme ücreti ödeyebilirsiniz.

Lisanslar ve Özellikleri

 BASICBASIC HDSDHD4KPRO
Toplam Giriş441000100010001000
Harici Kamera Sayısı231000100010001000
Maksimum Çözünürlük768×5761920×1080768×5761920×10804096×21604096×2160
Key (Overlay) Sayısı114444
Dahili KayıtçıVARVARVARVARVARVAR
Streaming ÇıkışVARVARVARVARVARVAR
Tam Ekran ÇıkışVARVARVARVARVARVAR
Harici ÇıkışVARVARVARVARVARVAR
Video ListeYOKYOKVARVARVARVAR
Çoklu KayıtçıYOKYOKYOKYOKVARVAR
Anında Slow MotionYOKYOKYOKYOK1 Kamera4 Kamera
Çift Harici ÇıkışYOKYOKYOKYOKVARVAR

Provideo, vMix ürünlerinin yetkili bayisidir. En uygun vMix fiyatlarını öğrenmek ve vMix satınalmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL