Vidcheck – Video, Ses Kalite Kontrol Yazılımı

Vidcheck, video ve ses dosyalarınızı kolayca, hızlı, detaylı ve otomatik olarak tam doğrulukla kontrolden geçirerek yatırımlarınızı fazlasıyla geri almanızı sağlar.

Montaj departmanı bir video şirketinin görünmeyen yüzü ama aslında şirketin ana mutfağıdır. Buraya yapımcılardan, yapım şirketlerinden, arşivlerden, taşınabilir depolama birimlerinden ve değişik birçok kaynaktan sürekli olarak dosya akmaktadır. Tüm bu dosyaları kullanarak kurguculardan sınırlı bir zamanda yeni video dosyaları oluşturmaları istenir. Kurgucudan aynı zamanda müşteri ve kullanıcı isteklerini yayın standartlarını sağlayarak video ve ses montajının yanında metin, efekt, altyazı gibi eklemeler de istenir. Aynı zamanda buraya gelen dosyalarda herhangi bir bozukluk olmadığından emin olunmalıdır. Oluşturulan bu dosyaların kalite kontrolden geçirilmeden kullanıcıya veya yayına verilmesi oldukça risiklidir. Ancak bu kadar çok sayıdaki dosyayı ve özelliği insan faktörü ile kalite kontrolden geçirmek neredeyse imkansızdır. Bu noktada Vidcheck görevi devralır çok kısa sürede hem gelen hem de oluşturulan dosyalarda  kalite kontrol işlemini sizin için yapar, eğer bir hata varsa bunu otomatik olarak düzeltir ve sonuçları size detaylı bir rapor olarak sunar.

Kalite-Kontrol ve Otomatik-Düzeltme yazılımlarıyla Vidcheck video-ses dosyalarınızı ingest sonrası, transkod öncesi ve sonrası, kurgu öncesi ve sonrası otomatik olarak kontrol eder, herhangi bir hata varsa düzeltir, raporlar ve size uyarı mesajı gönderir. Böylece dosyalarınızın yayın öncesi istenen özelliklerde ve hatasız olduğundan emin olursunuz. Ayrıca, Vidcheck arşivlerinizi de otomatik olarak kontrol eder düzeltir ve ilk günkü haliyle kalmasını sağlar. Orijinal video dosyalarından farklı formatlarda dağıtım yapmak istediğinizde de oluşturulan yeni dosyaların istenen formatta ve hatasız olduğundan emin olmak için Vidcheck en büyük yardımcınız olacaktır.

Daha ayrıntılı bilgi için bize Online Chat, Teklif formu veya info@provideo.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL