Vantage – Video Transcoder Çözümü

Günümüzde medya sektöründe Video&Ses format sayısı her geçen gün artmaktadır. Ama her kurumun 1 standart video formatı vardır. Tüm altyapı, satınalma ve video yapımları bu standart format referans alınarak planlanır ve uygulanır. Telestream ortaya çıkan bu farklılığa ürünlerine bu yeni formatları hemen ekleyerek dünyanın en kaliteli ve en geniş kodlama teknolojisini sunarak cevap vermektedir.

Bu kapsamda Telestream Video-Ses teknoloji üreticileri ile uyumluluk alanında sıkı bir işbirliği içerisindedir. Bu sayede Telestream Vantage yalnızca bir Video&Ses transkod ürünü olmaktan öte sistemin merkezinde yer alarak Altyazı Oluşturma ve Ekleme, Kalite Kontrol Yazılımları, Hızlı Dosya Transfer Yazılımları, Video Kurgu Sistemleri, Watermarking Sistemleri, Sosyal Medya, Video Server Sistemleri gibi birçok system ile tam bir uyum içerisinde çalışarak tüm iş akışlarınızı otomatize eder.

Vantage, medya dosyalarınıza grafik ve metin baskısı, altyazı baskısı, belirli TC aralıklarını çıkartma, kırpma, görüntü oranı dönüştürme, kare sayısı dönüştürme, kalite kontrol, video-ses analizi, ses kanalları yönlendirme, iş akışı otomasyonu, video dosyalarını birleştirme veya kesme gibi birçok önemli fonksiyonu sunarak basit bir transkod yazılımı olmanın çok ötesine geçmiştir.

Telestream Vantage’ı yazılım olarak dilerseniz kendi sunucunuza kurabilirken dileseniz GPU tabanlı Telestream Lightspeed Sever üzerine kurarak iş akışlarınızı hızlandırabilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi için bize Online Chat, Teklif formu veya info@provideo.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL