Sony VENICE – CineAlta Full-Frame 35mm 6K Kamera

 

Sony, Sony VENICE – CineAlta Full-Frame 35mm 6K Kamera Türkiye’de. Ayrıntılı bilgi için teklif formumuz doldurmanız yeterli.

Venice, sektörden yetkin ve uzman kişiler ile iş birliği yaparak tasarlanmış ve çok çeşitli işlerde kullanabilecek çok yönlü bir kamera.

Öncelikle ergonomik olarak tasarlanmış kompak bir kamera. Kontrolleri tam istenilen yerde. 15-stop ve üstü dinamik aralığa sahip. Full Frame, Super 35, Anomorfik ve küresel tüm lensleri kullanabilmekte. Değişebilir 6K sensore sahip. Yani ilerde yeni teknoloji ile üst bir sensor çıktığında sadece sensorü değiştirmek yaterli olacak. Dünyadaki ilk 8-kademeli dahili mekanik ND filtreye sahip. PL-mount veya güçlendirilmiş E- Mount özellikli.

Venice’in Full Frame özellikte olması bir çok kolaylığı getirmekte:

  • Geniş açılarda daha az bozulma.
  • Daha naturel alan derinliği. İstendiği takdirde daha sığ.
  • 50mm T.28 Full Frame lens ile 35mm S35 T1.4 lens ile aynı görüşe ve alan derinliğine sahip. Yani 2-stop fark oluşmakta.
  • Tüm full frame ve S35 lensler ile çalışabilmekte.
  • Daha hassas, daha iyi dinamik aralık, daha yüksek çözünürlük.

SONY Venice, Aspec oranından bağımsızdır. Yeni Full Frame sensor ile hemen hemen tüm aspect oranları kullanılabilir.

SONY Venice,  studyo, stedicam, dengeleme sistemleri, gimbal, drone, robotik kafa, elde kullanım dahil tüm uygulamalar için uygundur. Esnek tasarımı ile çeşitli aksesuarları kullanma imkanı sağlar.

           

SONY Venice, yeni sensörü ile karanlıkta ve aydınlıkta detayları sinematik bir görünüm sağlamakta. Renkler olağan üstü güzel, soft; ten tonları mükemmel.

SONY Venice, Kuzey kutbundan Sahra çöllerine kadar değişik koşullarda çalışabilecek şekilde dayanıklı olarak tasarlandı. Sessiz fanı kolayca temizlenebilmekte ve Hassas kısımların kötü koşullardan etkilenmemesi için hava akışı elektronik komponentlerden tamamen izole edildi.

SONY Venice, her iki yanda da kontrol paneline sahip. Operatör sol tarafı kullanırken, kamera asistanı ve görüntü teknisyeni sağ tarafı kullanabilir.

SONY Venice, kendi üzerinde XAVC ve ProRES kayıt yapabilirlen, harici kayıtcılara RAW veya X-OCN kayıt yapabilmekte. Aynı anda iki farklı formatta kayıt yapmak da mümkün.

SONY Venice, geniş renk gamutu  (Rec.2020) ve 15-stop dinamik aralığı ile F65 ve F55 iş akışlarına uyum sağlamakta.

SONY Venice, endustri standartı olan PL mount ile gelmekte. Ayrıca level lock tipi E-mount’da kullanabilmekte. E-mount lensler genelde kompakt oldukları için bir çok uygulamada lend destek çubuklarına gerek kalmadan iş görebilmekte.

 

SONY Venice’in 2018 yılı ilk yarısında piyasaya sürülebileceği bildirildi.

Daha detaylı bilgi ve ürünle ilgili ön sipariş için bizimle temasa geçebilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL