Sony Pxw Z750 Profesyonel Video Kamera

Sony Pxw Z750, 4K 2/3 tip 3-çip CMOS Global shutter’a sahip, yüksek hassasiyetli, 4K / HD eşzamanlı kayıt, HD olarak 120p HFR, 12G-SDI ve gelişmiş kablosuz iş akışı özelliklerine sahip Omuz Kamerası.

Sony-PXW-Z750 Omuz kamerası

3 çipli 2/3 tip CMOS sensörüyle ve alan derinliği ile güzel 4K görüntüler çekin. Z750, Sony’nin flaş bandını ve “jello” etkilerini ortadan kaldırmak için küresel shutter’a sahip ilk omuz montajlı video kamerası. Reality TV, belgesel, haber ve spor prodüksiyonu için 4K, HDR ve HD görüntü kalitesi ile alanında lider olarak standartları belirlemektedir. İkinci bir çekimin mümkün olmadığı hızlı hareket eden uygulamalarda, Z750 ideal seçimdir.
yetenekleri.

Sony Z750, geniş renk yelpazesine sahip yeni geliştirilen 3 çipli 2/3 ”4K CMOS sensör optik bloğu içerir ve geniş bir yelpazede çekim için gerçek renk reprodüksiyonu, yüksek hassasiyet ve düşük gürültü seviyesi ile mükemmel görüntü kalitesi sağlar 

Sony PXW-Z750, Düşük bit oranlarında yüksek kalite

Sony-PXW-Z750

Kurulan XAVC-I QFHD class 300 4K ve standart MPEG HD422 kodeklerinin yanı sıra, PXW-Z750 en yeni nesil XAVC-L422 QFHD 200 kodeğini de destekler. 4K Ultra HD görüntülerini LongGOP çerçeve yapısına sahip olarak sıkıştırarak, bu, mükemmel 4K görüntü kalitesini korurken önceki Intra Frame kodeklerine kıyasla önemli bit hızı tasarrufu sağlar. Düşük veri oranları, depolama gereksinimlerini azaltırken kayıt sürelerini de arttırır. PXW-Z750’yi HDR yapımları için ideal kılan 10 bit niceliklendirme ve 4: 2: 2 renk örneklemesi ile ödün vermeyen görüntü kalitesi elde edilir. Çok çeşitli 4K kodlayıcılar, üzerinde çalıştığınız üretimin gereksinimlerine en uygun kayıt formatını seçme esnekliği sağlar.
 

Devrim niteliğinde bulut tabanlı işbirliği

Z750, bulut tabanlı prodüksiyon araçlarıyla bilinen, kolay kullanılan arayüzleri ve kendini kanıtlamış Sony güvenilirliğini sorunsuzca entegre etme konusunda öncüdür. XDCAM air ile stüdyodan sahadaki video kameralara güvenli, doğrudan erişimle hikayeleri hızla yaratın. Sony Ci Media Cloud ile içerikleri önizleme ve düzenleme için dünyanın her yerinden ilgililerle paylaşın.

Sony PXW-Z750, Yeni nesil kablosuz iş akışı

Yerleşik kablosuz bağlantı, canlı yayın, FTP aktarımı ve Wi-Fi aracılığıyla bir akıllı telefondan veya tabletten * uzaktan kumanda gibi gelişmiş iş akışı üretim özelliklerini sağlar. Kablosuz bağlantı, Sony’nin çift bağlantılı hücresel işletim de dahil olmak üzere profesyonel bulut hizmeti olan XDCAM air kullanılarak daha da verimli hale getirildi. **

* İçerik Tarayıcı Mobil ve iOS 9.0 (veya daha üstü) veya Android 4.4 (veya daha üstü) çalışan bir cihaz gerektirir

** XDCAM air aboneliği ve CBK-DL1 USB Uzatma Adaptörü gerektirir

 

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL