SONY PXW-Z450

Çeşitli ağ işlevlerine ve düşük güç tüketimine sahip 4K 2/3 tip CMOS sensörlü, ağırlık dengeli, gelişmiş omuz tipi video kamera.

Dünyanın ilk omuz tipi 4K kamerası

SONY PXW-Z450, 50p/59,94p’de 4K QFHD’ye (3840×2160) ek olarak XAVC Intra, XAVC Uzun GOP, MPEG HD 422 ve MPEG HD 420 gibi çeşitli HD formatlarında kayıt yapan gelişmiş bir omuz tipi 4K video kameradır. Özel olarak geliştirilen 4K 2/3 tipi Exmor R® CMOS sensör sayesinde PXW-Z450, birçok 4K işlemde kullanmak için idealdir ve piyasada bulunan birçok B4 yuvalı lensi adaptör kullanmadan kullanmanıza olanak tanır. PXW-X400 Full HD video kamerayla aynı gelişmiş işlevleri sunan video kamera; olağanüstü ağırlık dengesine ve düşük güç tüketimine sahip olmasının yanı sıra dahili kablosuz modül, gömülü RJ-45 Ethernet 100B-T konnektörü ile Sony’nin Content Browser Mobile™ uygulaması yüklü bir cep telefonu veya tabletten kolayca Kablosuz LAN kurma ve çalıştırma imkânı sağlayan Yakın Alan İletişimi (NFC) işlevi gibi mükemmel ağ özellikleri sunar.

 • 4K ve HD çözünürlükte çekim

  PXW-Z450, 50p/59,94p’de 4K QFHD ile HD XAVC Intra ve XAVC Uzun GOP dahil olmak üzere çok çeşitli formatları destekler.

 • Çok Yönlü B4 ENG Lens Seçenekleri

  Çok yönlü 2/3 tipi doğal sensör ve B4 lens yuvası sayesinde, bu video kamera 4K veya HD modeller dahil olmak üzere birçok B4 ENG lensi takmanıza olanak tanır. Bu esnek lens seçenekleri, farklı çekim uygulamalarınızı desteklerken maliyetten tasarruf etmenizi sağlar.

 • Düşük güç tüketimi ve ergonomik tasarım

  Güç tüketimini en aza indirecek biçimde tasarlanan bu video kameranın daha hafif olan lens tutma yeri, öndeki ağırlığı ve sağ kola binen yükü azaltır.

 • Mükemmel ağ bağlantısı

  Bağlantı özellikleri arasında; dahili kablosuz modül, RJ-45 Ethernet 100B-T bağlantısı ve kolay Kablosuz LAN kurulumu için NFC işlevi bulunur.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL