Sony PXW-X400 ile Haber Çekimi Deneyimi

SONY PXW-X400

PXW-X400 omuz tipi XDCAM video kamera, sahip olduğu harika dengeyle yoğun haber ekipleri için güzel bir seçenektir. Kameraman ve eğitmen Forest Finbow, URX-S03D takılabilir kablosuz ses alıcısıya birlikte kullanmak için ideal olan bu güçlü kameranın sunduğu olanakları keşfediyor.

En zorlu ENG ve saha tabanlı prodüksiyon görevleri için üretilen PXW-X400 omuz tipi video kamera, her işin altından kalkar.

Kameraman, eğitmen ve bağımsız ürün uzmanı Forest Finbow’un özellikleri, kullanılabilirliği ve etkileyici görüntü kalitesiyle son derece güçlü olan bu kameranın öne çıkan yönlerini incelediği videoyu izleyebilirsiniz.

PXW-X400 ile çekim yapma – İnceleme Videosunu izlemek için tıklayın

Üç adet 2/3 inç tipi Exmor® CMOS sensör, her ışık koşulunda kaliteli Full HD görüntüler sağlıyor; üstelik planlanan 4K sensör yükseltmesiyle geleceğe de hazır olabilirsiniz. Arabirimler ve çıkışlar cömert tutulmuş. Daha da iyisi, ağa bağlanmaya hazır olan kamera ile LTE veya Wi-Fi® üzerinden merkeze gerçek zamanlı akış ve hızlı dosya aktarımı gerçekleştirilebiliyor. Haber ekipleri için ekstra bir avantaj olan kamera ağırlığı, zorlu görevler sırasında yorulmadan taşınması için akıllı bir şekilde yeniden dağıtıldı.

Profesyonel kalitede görüntüler, kaliteli sesleri hak eder. PXW-X400 ile kullanmak için ideal olan YENİ URX-S03D 2 kanallı takılabilir alıcı, gerçek çok yönlü sistemiyle istikrarlı RF iletimi ve yüksek kaliteli ses sağlıyor.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL