SONY PVM-X300

sonyekranPVM-X300 4K çözünürlüğü ile Full HD’nin de ötesinde görüntü kalitesi arayan kişiler için geliştirilen özel bir cihazdır. Full HD özelliği ve geniş ekranı ile görüntüleme konusundaki tüm ihtiyaçları karşılayabilecek durumda olan PVM-X300, 30 inçlik genişliği ile de oldukça yeterli bir büyüklüğe sahiptir. LCD tipinde üretilen PVM-X300’ün, TRIMASTER gibi farklı teknolojiler ile donatılarak, yüksek özelliklere sahip olması sağlanmıştır. Sony tarafından üretilen pek çok teknolojinin yer aldığı PVM-X300 modeli, sinema sektöründe sıklıkla tercih edilen bir üründür.

Profesyonel işlerde ve özellikle sinema filmi çekimlerinde ideal bir kalite sunan PVM-X300, renk ve görüntü konusunda kusursuzdur. Sette görüntülerin düzenlenmesine dahi imkan sağlayan PVM-X300, bu sayede kayıt sonrasında da çalışanlara destek sağlamaktadır. Sadece kayıtların ön izlemesi için değil, canlı prodüksiyonda da yeterli desteği sağlayabilen Sony PVM-X300, canlı yayınlarda da kullanılabilir. Hem program ön izleme hem de canlı yayın takibinin yapılabileceği cihaz sayesinde kişiler çok daha kaliteli işler çıkarabilmek adına PVM-X300’den yana tercihini kullanabilir.

Büyük olmasına karşın kolay taşınabilir yapıda olması ile kolaylık sağlayan Sony PVM-X300, tasarım açısından da sınıfı geçmeyi başarmaktadır.

Tek başına yüksek bir performans cihazı olan Sony PVM-X300, diğer cihazlarla da uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. Bu açıdan kamera, prodüksiyon cihazları ya da çekim konusunda kullanılan diğer cihazlar, Sony PVM-X300 bağlanarak sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Cihazda mevcut durumda SxS oynatıcı olması sayesinde 4K görüntülerin hızlı ve aksamadan görüntülenmesi de sağlanmaktadır. Tüm bu özellikleri sayesinde izlemeden düzenlemeye kadar farklı işlemlerde kullanılabilen PVM-X300, dev boyutu, kolay taşınabilir yapısı ve ekonomik fiyatı ile Sony kalitesini tercih edenler için idealdir. Cihazın uzun çekim saatleri ile uzun yıllar boyunca kullanılması mümkündür.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL