Sony PVM-A250

pvm-a250-4Canlı yayınlar için ideal bir model olan Sony PVM-A250, benzer monitörlere göre çok daha hafif ve ince bir şekilde tasarlanmıştır. İnce olmasına karşın üretiminde kullanılan dayanıklı malzemeler ile kullanım konusunda herhangi bir dezavantaj yaratmayan monitör, OLED özelliği ile de yüksek kalite sunmaktadır.

PVM ailesinin bir üyesi olan cihaz, bir önceki PVM-2541A modelinden yaklaşık olarak yüzde 40 daha daha küçük bir yapıya sahiptir. 25 inçlik bir LED ekranın bulunduğu Sony PVM-A250, Full HD özelliği ve TRIMASTER EL teknolojisi ile benzersizdir. Özellikle görüntüleme açısı konusunda rekabete açık olan cihaz, geniş ve toplu bir şekilde görüntüleme özelliği ile de ön izlemelerde kolaylık sağlar.

Hafif olması sayesinde sabit bir yere ihtiyacı olmayan PVM-A250 mobil olarak da kullanılabilir. Canlı yayın araçlarından dış mekandaki çekimlere kadar farklı alanlarda kullanılabilen Sony PVM-A250, açık hava şartlarında da oldukça dayanıklıdır.

Tasarım konusunda diğer modellere göre çok daha modern çizgilerin kullanıldığı Sony PVM-A250, kamera ve diğer cihazların bağlantısı noktasında da zengin bir seçeneğe sahiptir. Aynı zamanda köşelerinin korunması için de özel ekipmanları bulunan ekranın herhangi bir şekilde zarar görmesi de önlenerek uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılması hedeflenmiştir.

Kullanım konusunda kişiselleştirilebilir seçeneklere sahip olan Sony PVM-A250, şifre ile kilitlenebilir. Koruma kullanıldığında şifrenin doğru bir şekilde girilmemesi halinde cihaz kullanılamaz. Aynı zamanda monitörde yer alan ön ayarlar sayesinde beş farklı ayar saklanarak kullanılabilir.

Kaliteli, yüksek özelliklere sahip Bu monitör, Sony garantisi ile kullanıcılara sunulmaktadır ve profesyonel çözüm arayanlar için ideal durumdadır ve fiyat konusunda da benzerlerine göre makuldur. Sony PVM-A250 ile birlikte farklı kitlerin ve yükseltmelerin de alınabilmesi cihazın cazip özelliklerindendir.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL