SONY PVM-A170

pvm-a170-1Sony’nin ürettiği PVM-A170 modeli, OLED teknolojinin kullanıldığı ve son derece hafif bir şekilde tasarlanan bir monitördür. Diğer PVM modellerinde olduğu gibi taşınabilirlik açısından ince ve hafif olarak üretilen monitör, profesyonel bir cihazdır.

Hem sahada hem de stüdyo ortamlarında kullanılabilen cihaz, bu bakımdan farklı çalışma ortamlarına uyum sağlayarak görüntü konusundaki ihtiyaçları gidermektedir. 17 inç boyutu ile diğer modellere göre çok daha küçük boyutlarda üretilen Sony PVM-A170, küçük ekranına rağmen performans açısından herhangi bir kayıp yaşanmamaktadır.

Kendi segmentindeki pek çok modelin yanında üstün özellikleriyle öne çıkan PVM-A170, Sony kalitesini de arkasına alarak ön izleme konusunda oldukça başarılı işler çıkarmaktadır.

Cihaz için yapılan tanıtımlarda en geniş görüntüleme açısına sahip olduğu belirtilerek, bu özelliği üzerine yoğunlaşılmıştır. Bu bakımdan geniş açılı görüntüleme ihtiyacı olan kullanıcıların tercih edebileceği en iyi cihazlardan birisi olarak Sony PVM-A170 ön plana çıkmaktadır.

Sony PVM-A170, PVM-1741A modelinin bir üst modeli olarak üretilmiş ve bir önceki modelde yaşanan kullanım kolaylıklarına daha fazla öncem verilmiştir. Bu açıdan yeni monitör satın alacak kişilerin bu monitörü tercih etmeleri çok daha doğru olacaktır.

Güç tüketiminde de son derece ekonomik olan Sony PVM-A170 aynı zamanda çevrecidir. Bu bakımdan da kullanıcılara artı bir kazanç sağlayarak ekonomik bir çözüm sunan Sony PVM-A170, canlı yayınlarda dahi kullanılabilir. Farklı cihazlar ile kolay bir şekilde bağlantı kurulabilmesi, farklı ön ayarları ile parolalı koruma sağlanabilmesi gibi özellikleri ile pek çok monitörde olmayan özellikleri içeren Sony PVM-A170, kişilere özgü bir cihaz olarak kullanılabilir.

Sony PVM-A170’de beş farklı ayar hafıza özelliğiyle en çok kullanılan ayarları saklayarak tekrar tekrar ayar yapmaktan kurtulabilirsiniz. 2K desteği de bulunan RGB 10bit cihazda HDMI’ın yanısıra 2 adet de 3G/HD/SD-SDI girişi vardır.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL