Sony Projeksiyon – Taşınabilir

Sony taşınabilir projeksiyonlar, orta ve büyük ölçekli sınıflar ve toplantı odaları için idealdir.
Sessiz, kompakt ve güçlü projektör, Sony’nin doğal, canlı renkler sunan 3LCD teknolojisiyle aydınlık odalarda bile rahatlıkla görülebilen2600 den 4.200 lümene kadar renkli ışık çıkışına sahip, parlak ve ayrıntılı WXGA görüntüleri sunar.

HDBaseT, çift HDMI bağlantı noktası ve Doğrudan USB’den Görüntüleme bağlantısı sayesinde bağlantı seçeneklerinizi genişleten VPL-EW348, günümüzün entegre AV/IT ortamları için ideal partnerdir. Kullanışlı giriş etiketleme işlevi, bağlı cihazların adını ekranda doğrulayarak hayatınızı kolaylaştırır.

Sony Projeksiyoınları bir ağa ekleyerek aynı anda dört adet PC/Mac® bilgisayardan sunum izleyebilirsiniz. İsteğe bağlı bir Wi-Fi® dongle’ı yerleştirin ve doğrudan dizüstü bilgisayarlardan, telefonlardan ya da tabletlerden kablosuz olarak sunum yapın. Akıllı telefonlar ve tabletlere özel ücretsiz bir uygulamayla projektörü uzaktan kontrol edin. Artık toplantılara bilgisayarınızı getirmenize gerek yok; USB sürücünüzü takın ve sunumunuza başlayın.

İhtiyaç duydugunuz cihazları özelliklerine göre aşağıdan seçebilir veya ayrıntılı bilgi için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL