Sony Projeksiyon – Proje – Kurulum

Dünyanın en parlak* 3LCD projektörü, uzun ömürlü lazer ışık kaynağına sahiptir ve yüksek WUXGA görüntü kalitesi, çok yönlü kurulum seçenekleri ve düşük çalıştırma maliyetleri sunar.

Sony proje kapsamındaki Projeksiyonlar, olağanüstü görüntü kalitesini ve parlaklığı lazer projeksiyonun güvenilirliği, uzun çalışma ömrü ve azaltılmış çalıştırma maliyetleriyle bir araya getiriyor.

Sınıfında lider 4000 lümenden 7000 lümen parlaklığa kadar canlı, daha parlak görüntüler sunan projeksiyonlar, 3.500 saatten 20.000* saate kadar nominal çalışma süresine sahip güçlü, yüksek verimli bir lazer ışık kaynağına sahiptir.

Lambanın ısınmasını ya da soğumasını beklemek gerekmediği için projektörü anında açıp kapatabilirsiniz. Uzun ömürlü 3LCD panel ve gelişmiş filtre sistemiyle lazer ışık kaynağı, daha az düzenli bakım gerektirir. Ayrıca çeşitli enerji tasarrufu özellikleri, geleneksel projektörlere kıyasla kullanım ömrü boyunca sahip olma maliyetini azaltmaya katkı sağlar.

Yüksek parlaklığı ve minimum bakım ihtiyacı sayesinde Bu projeksiyonlar, toplantı salonları ve dersliklerden müze, sergi ve satış mağazalarına kadar çok sayıda uygulamada sunum için ideal bir seçimdir.

Serbest açılı kurulum ve kenar karıştırma gibi kurulumu kolaylaştıran özellikler, çok çeşitli kurumsal, eğitim, kamu sektörü ve eğlence ortamına entegrasyona yardımcı olur.

İhtiyaç duyduğunuz cihazları özelliklerine göre aşağıdan seçebilir veya ayrıntılı bilgi için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL