Sony Projeksiyon – Ev Sinema

Ufkunuzu TV ekranının ötesine taşıyın ve evinizde muhteşem bir sinema deneyimi yaratın. Zarif ve modern siyah veya beyaz kaplama seçenekleriyle her dekorasyona şıklık katan ve yüksek değer taşıyan Ev Sineması projektörleriyle en sevdiğiniz eğlence ürünlerini 2D veya 3D kalitesinde izleyin.Sinemaseverler için tasarlanan bu projektör, profesyonel Digital Cinema projektörlerimiz için geliştirilen SXRD™ panel gibi teknolojilerle donatılmıştır. Ayrıca, muhteşem ayrıntılar sunan Full HD görüntüler için Gelişmiş Reality Creation yükseltme teknolojimize de sahiptir. 1700 den 2000 lümene değerine kadar yüksek parlaklık sayesinde filmler ve TV programları gün ışığıyla aydınlatılan odalarda bile net ve keskin görünür.

Kompakt ve kurulumu kolay olan Ev Sineması projektörleriyle her ev sinemasına veya oturma odasına uyar. Sessiz fanıyla rahatsızlık vermez ve öne bakan tahliye bağlantı noktasıyla ekstra kurulum esnekliği sağlar. Projektörün uzun ömürlü lambası, daha az kesinti ve bakım maliyetiyle fazladan 5000 saatten 20.000 saate kadar kullanım ömrü sunacak şekilde tasarlanmıştır.

İhtiyaç duydugunuz cihazları özelliklerine göre aşağıdan seçebilir veya ayrıntılı bilgi için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

 


 

 

 

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL