SONY PMW-F55

Sony tarafından üretilen ve en çok ilgi gören modellerden birisi olan SONY PMW-F55 modeli, özellikle sinema alanında kullanılmaktadır. Sadece güncel dönem için değil, gelecek yıllarda da gereksinimleri karşılayabilecek durumda olan ve yüksek özellikli donanımları ile kaliteli, profesyonel çözümler sunmaktadır..

Farklı çekim modları bulunan cihazda aynı zamanda yeni XAVC kodek desteği de bulunmaktadır. Bu özelliği sayesindePMW-55--A herhangi bir format sorunu yaşanmamaktadır ve cihaz 4K’ya kadar yüksek çözünürlük sunmaktadır. İsteğe bağlı olarak 4K’ya alternatif HD, 2K ve QFHD çekim modları da kullanılabilir. CMOS sensörün bulunduğu kamera, 11,6 MP’dir.

SxS Destekli Kayıt Seçenekleri

PMW-F55 sunduğu yüksek ve kaliteli çekiminin yanında aynı zamanda kayıtta da pek çok farklı işlevi yerine getirerek kullanıcılara birçok seçenek sunmaktadır. Sony’nin pek çok modelinde kullanmayı tercih ettiği SxS kartlar sayesinde aynı anda iki farklı karta kayıt yapılabilmektedir. Üstelik SxS özelliğinin önemli bir artısı da kartların dolması üzerine tanımlı ikinci karta çekimlerin devam edilerek, eski verilerin üzerine yazılmalıdır. Böylece hafıza konusunda herhangi bir sorun yaşanmazken, veri kayıpları da minimuma indirilmektedir. Profesyonel alanlarda kullanılan ve özel çekimlerin yapıldığı PMW-F55, bu özelliği ile risklerin de azalmasını sağlamaktadır. LCD Ekran üzerinden yüksek kalitede ön izleme sunan cihazda 0,7 inç büyüklüğünde bir ekran bulunurken OLED teknolojisi de kullanılmaktadır.

Sony için farklı bir yere sahip olan ve markanın amirallerinden birisi konumundaki cihaz, fiyatına göre yüksek performans gösterirken, profesyonel bir çözüm arayan ve kamera kaydı konusunda sorun yaşamak istemeyenler için tercih edilmesi gereken, önerilen bir cihazdır. Farklı tasarım çizgileriyle fark yaratmayı başaran PMW-F55, Sony’nin en güvendiği cihazlarından birisidir.

Öne çıkan bazı özellikleri;

  • Super 35mm 4K SensörPMW-55--B
  • Çoklu Kayıt formatları desteği
  • AXS – R5 kaydedici ile 16 – bit RAW 2K / 4K kayıt seçenekleri
  • HD / 2K / 4K Dahili kayıt formatları Seçimi
  • 60 fps 4K ve180 fps dahili 2K ve isteğe bağlı AXS – R5 kaydedici ile 240 fps 2KRAW Yüksek hızda çekim
  • yüksek hızlı SxS PRO + hafıza kartı desteği
  • Eşzamanlı Raw ve dahili sxs Kartlara kayıt imkanı
  • True color teknolojisi
  • 3D Çekimler için hafif ergonomik tasarım

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL