SONY MCS – 8M

BU ÜRÜNÜN ÜRETİMİ SONLANDIRILMIŞTIR. YERİNE ATEM TELEVISION STUDIO HD MODELİNİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ. AYRINTILI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN.

SONY MCS - 8MSes ve video konusunda kişilerin tek bir çıkış alarak, mix yapmasını sağlayan Sony MCS-8M, Sony’den vazgeçmeyen ya da tercihi kaliteden yana olanlar için yeterli kapasiteyi sunmaktadır.

Cihazın tasarlanması ve üretiminde, maliyetlerin düşürülmesi için son derece verimli donanımlar kullanılırken, bu durum etiket fiyatına da çok olumlu bir etki yapmış durumda. Cihazın farklı bağlantı noktalarının bulunması sayesinde bilgisayardan diğer akıllı cihazlara kadar kolay bir şekilde aktarım sağlayarak, bağlantı kurulmasını kolaylaştırmaktadır. Özellikle USB bağlantısı ile pek çok cihaz ile sorunsuz bir şekilde bağlantı sağlayan Sony MCS-8M, aynı zamanda fotoğraf alma özelliği sayesinde de farklı işlevleri yerine getirebilmektedir.

Görüntü dondurma gibi özellikleri ile uygun karenin alınması Sony MCS-8M ile oldukça kolaydır. Cihaz aynı zamanda 3D desteği de sunduğundan dolayı sadece ses ve video için değil, anlık kareler alınması için de ayrı bir cihaza gereksinim kalmadan, tek bir cihaz üzerinden işlemler yürütülebilmektedir. Bu konuda ses ve videoyu da harmanlayabilen MCS-8M, harici bir ses mikserinin de kullanılmasına gerek bırakmadan tek bir cihaz üzerinden kontrol sağlamaktadır.

Cihazda 6 farklı ses kanalı olduğu için gerek video seslerini gerekse de direk ses cihazlarından cihaz bağlanan sesleri ayırma noktasında başarılı bir performans sunmaktadır. Aynı zamanda tüm bu işlemlerin yapıldığı sırada ekran on ve dört ayrı pencereye ayrılarak görüntüler üzerinde hakimiyet sağlanmaktadır. Bu bakımdan MCS-8M, pek çok konuda işleri kolaylaştırarak, kullanıcı dostu olduğunu göstermektedir.

SONY MCS – 8M Canlı Yayınlar İçin İdeal

Sony MCS-8M, canlı akışlarda kullanılabilecek, farklı özellikleri ile işleri kolaylaştıran bir yapıya sahiptir. Bu bakımdan çok farklı ortamlarda ve iş türlerinde kullanılabilen Sony MCS-8M, kompakt yapısıyla da kullanıcıyı cezbetmektedir. 5 kilogram ağırlığındaki cihaz, 1080i’ye kadar destek sağlamaktadır.

Teknik Özellikler:

  • Video İnput: 4x HD-SDI,3x HDMI,1x DVI,3x Kompozit
  • Referans girişi: 1x BNC
  • Ses Girişi: 1x Combo,1x TRS,2x RCA
  • Video Çıkışları: 4x HD-SDI,2x DVI-D,1x Kompozit
  • Referans çıkışı: 1x BNC
  • Ses Çıkışı: 2x XLR,4x TRS,2x RCA,2x kulaklık çıkışı
  • Desteklenen Formatlar: 1080i/59.94, 1080i/50, 720p/59.94, 720p/50, 480i/59.94,576i/50

 

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL