SONY LMD-2110W

240653SONY LMD-2110W, özellikle yüksek kalite gerektiren fotoğraf ve video işlemleri için tercih edilmektedir. Sony’nin ürünlerinde gördüğü ilginin büyük bir bölümü, görüntüleme cihazlarındaki yüksek kalitedir. Sony’nin modelinde de yüksek performans alınması mümkün olurken, 21,5 inçlik cihaz sayesinde Full HD’ye kadar görüntü alınabilir.

Yüksek renk derinliği, kalibrasyonu ve özel 10 bitlik işlemcisi ile renk ve veri kaybı olmadan görüntü sağlayan Sony LMD-2110W, güvenlik ve tıp uygulamaları için de kullanılabilir bir performans sunar. Cihazda çok çeşitli bağlantı noktaları vardır. Kullanım alanının da çok geniş olması sayesinde istenildiği takdirde duvarda, masa üstünde ya da tavanda asılı şekilde kullanılabilmektedir. Bu da Sony LMD-2110W’nun çok çeşitli mekanlarda kullanılmasını sağlamaktadır.

Cihazın benzer monitörlere göre çok uygun bir fiyat ile satılması, piyasada popülerlik kazanmasını sağlarken, ekonomik fiyatın yanı sıra sunduğu yüksek özelliklerle de kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 16:9 geniş ekran modunda 1920×1080 çözünürlük desteklendiğinden, yapılacak işlemlerde yüksek kalite ve performans sağlanabilir. 16,7 milyon rengin bulunduğu ekranda, renklerin dansını izlemek, farklı renklerde ve çalışmalarda destek almak, sorunsuz bir şekilde çalışmak mümkündür. Grafik ve fotoğraf işlemlerinde Sony LMD-2110W’nin tercih edilmesi, baskıya kadar geçen süre içerisinde farklılıkların yaşanmasını minimuma indirmektedir. Bu konuda doğru kalibrasyonun yapılması yeterlidir.

Çevreci ve Ekonomik

Bu monitörde kullanılan donanımlarda olabildiğince düşük tüketim ve yüksek performansın sağlanması amaçlanmıştır. Bu da aynı zamanda cihazın çevreci olmasını sağlarken, tüketim konusunda da gereksinimleri minimuma indirmiştir. Böylece uzun süreli Sony LMD-2110W kullanımlarında düşük elektrik tüketimi hedeflenmiştir.

Cihazı satın almak isteyenlerin cihazın kullanılacağı alana göre ek aparatlarını alması gerekebilir. Bu nedenle Sony LMD-2110W siparişi sırasında kişilerin bu ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurması gerekmektedir.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL