SONY FE C 16-35mm T3.1 G LENS SELC1635G Geniş Açılı Lens

 

Gelişmiş optik performans, işletilebilirlik ve akıllı çekim işlevlerine sahip SONY FE C 16-35mm T3.1 G Sinema Lensi Serisi Full Frame geniş açılı yakınlaştırma lensidir.

Hoş bokeh ile sinematik görüntüler

Göz alıcı arka plan bokeh efektleri için köşeden köşeye mükemmel çözünürlük ve genişten telefotoya kadar uzanan tutarlı T3.1 (F2.8) büyük diyafram ile güzel sinematik görüntüler elde edin.

İçerik oluşturucular için yüksek tepki kabiliyetine sahip manuel kontrol

Odak, yakınlaştırma ve irisi kusursuz ve tutarlı hassasiyetle ayarlayın. PXW-FX9 ve VENICE gibi büyük format sensörüne sahip kameralar ile sanatsal vizyonunuzu hayata geçirirken hassas kontrolün keyfini çıkarın.

Gelişmiş optik tasarım

İki XA (Ekstrem Asferik) lens parçası ve üç asferik parça; bozulmayı, eğriliği ve odak kaymasını en aza indirir. İki ED (Ekstra Düşük Dağıtmalı) cam parça renk bozulmasını ortadan kaldırırken, optik yüzeylerdeki gelişmiş nano AR (Yansıma Önleyici) kaplama da parlama ve gölgelenmeyi önemli ölçüde azaltır. Sinema filmi uygulamaları için optimize edilen kayar odak mekanizması, tüm çekim mesafelerinde olağanüstü çözünürlük ve çok düşük bozulma sağlar.

Hassas, yüksek tepki kabiliyetine sahip manuel odak

Doğrusal Tepkili MF, gecikme olmadan kusursuz manuel odak sağlayarak görüntü yönetmenlerinin ve kamera operatörlerinin odağı hassas ve sezgisel bir şekilde ayarlamalarına imkan tanır. Odaklama halkası, çoklu çekim sırasında tutarlı odak sıfırlaması için mesafe ölçeği işaretleyicileriyle, daha hassas kontrol için 120 derece büyük açılı dönüş sağlar. SELC1635G, hareketsiz görüntüler çekmeye alışkın fotoğrafçılar da dahil olmak üzere her kullanıcıya uyum sağlayacak eksiksiz kreatif kontrol için ters yakınlaştırma halkası dönüşü, AF/MF ve Tam manuel arasında değiştirilebilen modlar, ayrıca hassas diyafram halkası ayarı için dokunsal geri bildirim sağlayan “tıklamalı durakları” devreye alma seçeneği de sunar. Tıklamalı duraklar devre dışı bırakıldığında diyafram halkası akıcı ve sessiz bir şekilde hareket eder.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL