Sony BVM-X300

bmw-x300-330 inçlik genişliği ile büyük ekran modelleri arasında yer alan Sony BVM-X300, 4K görüntü kalitesini desteklemektedir. OLED teknolojinin tercih edilmesi ile birlikte renkten hızlı piksel tepkisine kadar tüm konularda yüksek bir performans sergilemeyi başaran Sony BVM-X300, Sony’nin monitör konusunda en iyi cihazlarından birisidir.

Farklı kayıtlarda en iyi görüntü kalitesinin alınmasını sağlayan Sony BVM-X300, hızlı iş akışlarında, canlı yayınlarda sorunsuz bir şekilde işlevini yerine getirmektedir.

4096 x 2160 ölçülerine kadar çözünürlüğün desteklendiği cihaz ile mevcut piyasadaki tüm kayıtlar görüntülenebilir. Sinema gibi profesyonel ve görüntü konusunda kusursuz işlemlerin yapılması için tercih edilen Sony BVM-X300, sağladığı özellikleri, performansı ve kalitesi ile iyi bir alternatif durumundadır.

Renk konusunda oldukça başarılı cihazlardan birisi olan ve bu konuda yapılacak sıralamalarda da üst sıralarda yer alan Sony BVM-X300, siyah ve zengin siyah gibi farkların da çok kolay bir şekilde ayrıt edilmesini sağlamaktadır. Özellikle cihazda parlaklık gibi ayarların doğru bir şekilde yapılandırılması halinde renk yönetimi de cihaz ile yapılabilir.

Cihaz üzerindeki kontroller son derece basit bir şekilde gerçekleştirilebilir ve cihaz kullanımı konusunda kişilerin sorun yaşaması söz konusu değildir. Farklı giriş portları cihazın profesyonel işlerde kullanımı ile işlerin çözümlenmesi için kullanıcılara kaliteli bir çözüm sunar.

Isınmaya Karşı Güçlü Önlem

Monitörlerde en çok karşılaşılan sorunlardan birisi ısınma olurken, Sony, BVM-X300 modelinde bu konuda özel bir önlem almış durumda. Monitörün arka panelinde yer alan 3 fan bölümü sayesinde cihazdaki ısınma sorununa kalıcı bir çözüm bulunmuştur ancak kullanıcıların cihazın kullanım yerine dikkat etmesi gerekmektedir. Özellikle Monitörlerin duvara yaslanmadan çalıştırılması çok önemlidir.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL