SONY BRC-H900

Sony’nin BRC modellerinden üstün özellikleri ile yüksek performans sunan bir türü olan Sony BRC-H900, Full HD özelliği ile H900-480-300-2robotik bir kapalı ortam kamerasıdır. Esnek ve geniş açılı çekim desteği ile tüm detayları kayıt altına alabilen Sony BRC-H900, robotik kamera türlerine göre yüksek bir performans içermektedir.

14x yakınlaştırması ve Exmor® 3CMOS sensörlü donanımı ile çekimde kalitenin esas alındığı Sony BRC-H900, tüm özelliklerine rağmen oldukça sessiz çalışmaktadır. Sessiz özelliği ile sessiz ortamlardaki çekimlerde dahi herhangi bir rahatsızlık yaratmaz. Böylece Sony BRC-H900 sayesinde hem profesyonel bir çözüm hem de sorunsuz çekimler yapılabilmektedir.

Cihazın satın alındıktan sonra uygun bir noktaya kurulum yapılmasının ardından tekrar tekrar bir müdahaleye gerek kalmadan, herhangi bir ayar yapmadan çekimler yapılabilmektedir. Uzaktan kontrol mekanizması sayesinde farklı açı ve yakınlıktan çekimler yapılarak etkinlikler kayıt altına alınabilmektedir. Üstelik tripod ile uyumlu olması sayesinde çok farklı açılardan çekimler yapılabilmektedir.

Cihaz ile bilgisayar arasındaki bağlantı IP üzerinden sağlanmaktadır. Bilgisayara kurulan özel yazılımı sayesinde kameranın anlık görüntüsü bilgisayara aktarılabilmekte ve komutlar verilerek kayıt özelleştirilebilmektedir. Bu sayede kişilerin ikincil kamera olarak da kullanabileceği Sony BRC-H900, her türlü ihtiyaca cevap verebilir durumdadır. Bu bakımdan ekonomik ve pratik bir çözüm isteyenler Sony BRC-H900 modelini tercih edebilir.

Sony BRC-H900 için profesyonel AV ortamına dahi uyum sağlayabilen özelliği ile farklı çalışma ortamlarında da kullanılabilmektedir. BRC kamera tipleri için RM-BR300 model uzaktan kumandaların kullanılabileceği cihaz, ilgili aksesuarları ile birlikte çok daha başarılı bir çekim imkanı sağlamaktadır. Anlık hareketler, uzak çekimler Sony BRC-H900’ün donanımları ile sorunsuz şekilde yapılabilir. Üstelik fiyatı da benzer BRC cihazlara göre oldukça makul olan Sony BRC-H900, bu açıdan tercih edilebilir durumdadır.

 Öne çıkan bazı özellikleri;

  • 1/2 inç tipi Exmor® CMOS sensör sayesinde ödünsüz yayın kalitesinde Full HD renkli görüntüler sunar.
  • Yüksek kaliteli 14x optik yakınlaştırma lensi
  • yüksek hassasiyet (F10) ve mükemmel minimum aydınlatma
  • Pürüzsüz ve sessiz Kaydırma/Eğme/Yakınlaştırma (PTZ) çalışması
  • Daha stabil görüntüler
  • Esnek kurulum
  • RM-BR300 Uzaktan Kumanda Birimi ile kontrol edilebilir.
  • İsteğe bağlı IP kontrolü
  • HD/SD-SDI, komponent ve kompozit Y/C dahil olmak üzere çeşitli video çıkışları
  • Çok çeşitli genişletme seçenekleri

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL