SONY BRC-H700

Sony’nin BRC kamera tipinde ürettiği H700 modeli, benzer BRC modellerine göre biraz daha uzun şekilde tasarlanmıştır. 309212Yüksek özellikler ile donatılan Sony BRC-H700,  IT CCD sensörü ile kamera çekimlerinde  kolaylık sağladığı gibi HD destek de sağlamaktadır.

BRC kameraların kullanım amacına uygun olarak tasarlanan Sony BRC-H700, robotik kamera türündeki modeldir ve yüksek görüntü kalitesi sağlamaktadır. Cihazda 1,07 megapixel HD CCD modelinde üç farklı donanım bulunmaktadır. Cihaz ile çekim yapılırken , yatay kaydırmanın yanında aşağı ve yukarı hareket edebilen cihaz, yakınlaştırmada da yüksek bir görüntü kalitesine sahiptir.

Farklı Kullanım Alanları

Kapalı alanlar için kullanılan Sony BRC-H700, kurulumu kolay olmasına karşın dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Cihazın tüm alana hakim olabilmesi ve herhangi bir açıyı kaçırmaması için tüm salona hakim olabilen noktaya kurulmalıdır. Tripod, tavan ya da zemin üzerine kurulabilen Sony BRC-H700, bu sayede farklı alanlarda dahi kullanılabilmektedir. Kullanım alanına göre cihaz üzerinden tek bir ayarın yapılması yeterlidir. Cihazın ayarlar bölümünde yer alan görüntü ters döndürme özelliği ile kolay bir şekilde yeni çekim alanına uyum sağlanabilir.

On altı ön ayarı ile gelen kamera sayesinde amatörlerin dahi kolay bir şekilde kullanabildiği cihaz, bilgisayar üzerinden de kontrol edilebilir durumdadır. Daha profesyonel kullanımlarda özel BRC kontrol merkezlerinin kullanılması gerekir.

Cihazın önemli özellikleri arasında, hızlı çekimlerde dahi kayıp yaşanmamasıdır. İster hareketli isterse de durağan nesnelerin çekimi sırasında netlik ön planda tutulmakta ve titreşim ve yatay kaydırma gibi işlemlerde herhangi bir etki yaşanmamaktadır. Yakın çekimlerde dahi aynı performansı sağlayabilen Sony BRC-H700, profesyonel çözümlerde ikincil kamera olarak da görevini yerine getirebilmektedir. Bu bakımdan farklı alanlarda ve işlerde kullanılabilen Sony BRC-H700, Sony kalitesi ile profesyonel bir çözüm sunmaktadır.

Öne çıkan bazı özellikleri;

  • RS-232C/RS-422 Uzaktan Kumanda (VISCA protokolü)309212
  • Çok Yönlü Video Çıkışları
  • On Altı Önayar
  • Çok işlevli IR Uzaktan Kumanda Birimi
  • Optik Çoklu Birim (BRU-H700)
  • 1/3 inç tip HD CCD sensör
  • Esnek Kurulum – Tavana Montaj veya Düz Yüzey
  • Yüksek Performanslı Yatay Kaydırma/Eğme/Yakınlaştırma Mekanizması

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL