SONY A7S II

Sony’nin yüksek performanslı fotoğraf makinesi modellerinden olan Sony A7S II, 12.2MP Exmor CMOS sensöre sahiptir. 4K çözünürlük kalitesinde fotoğraflar çekilebilen cihazlar sayesinde benzersiz kareler yakalanabilir. Maksimum 4240 x 2832 çözünürlüğüne kadar çıkabilen cihaz, 3:2 ve16:9 görüntü modlarını destekler.


SONY A7S II ‘ye en uygun fiyatlarla sahip olmak için teklif talep formumuzu doldurabilir, chat veya 0212 320 8820 üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Düşük hassasiyet ve gürültü tutma gibi özelliklerin bulunduğu Sony A7S II, ayrıca kişilerin kişisel ayar yapma ve bu ayarları saklayarak ihtiyaç halinde kullanma noktasında da başarılıdır.

Sony A7S II Lens Modelleri

Cihazda Sony’nin E Mount serisi lens tipleri kullanılabilir durumdadır. Farklı tiplerdeki lenslerin kolay bir şekilde takılıp çıkarılabildiği fotoğraf makinesi sayesinde farklı çekim modlarında kareler yakalanabilir. JPEG ve RAW formatlarında kayıt yapılabilen cihazda aynı zamanda video çekim imkânı da bulunur. Cihaz ile 30 dakikaya kadar video çekimleri yapılabilir.

Ayarlanabilir LCD Ekran

Sony A7S II’nın farklı özelliklerinden birisi de LCD ekranının ayarlanabilir durumda olması. Cihaza sabit bir şekilde bağlı olmayan LCD ekran sabit çekimlerde daha rahat bir izleme sunmak için gövdeden bağlantı çubuğu ile ayrılarak eğimli bir şekilde ayarlanabilmektedir. Böylece sabit çekimlerde daha iyi bir izleme açısı yakalanmaktadır. 3 inç genişliğindeki ekran vizörü kullanmak istemeyenler için de iyi bir seçenek sunmaktadır.

Wi-Fi Bağlantı

Cihaz, son teknolojileri yakalamayı başarırken aynı zamanda Wi-Fi üzerinden internete de bağlanabilmektedir. Bu imkanların olması ile birlikte kişilerin depolama konusunda sorun yaşaması söz konusu değildir. Kameranın dolduğu anlarda kullanılan özel bulut sunuculara fotoğraflar yüklenerek kartta yer açılabilir. Ayrıca veri kaybının önlenmesi için de ilgili transfer seçenekleri oldukça önemlidir. Cihazda kullanılan Lithium-ion batarya şarj edilebilir. Böylece pil kullanımına göre daha avantajlı olan batarya sayesinde kısa sürede şarj yapılarak çekimlere geçilebilir.

Öne çıkan bazı özellikleri;

  • Üstün ışık hassasiyeti
  • Yüksek kaliteli 4K video kaydı
  • 5 eksenli optik görüntü sabitleme
  • 169 noktalı Hızlı Akıllı AF
  • Profesyonel düzeyde video işlevleri
  • 35 mm tam kare Exmor®™ CMOS sensör
  • BIONZ X™™ görüntü işleme motoru
  • Yeni 14 bit sıkıştırılmamış RAW formatı
  • XAVC S formatı

Diğer Sony Profesyonel Kameralarımızı incelemek isterseniz lütfen tıklayınız

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL