Sirui 24mm f/2.8 Anamorphic 1.33x Lens E Mount Uyumlu

 

Sony E yuvalı Sirui’den bu 24 mm f/2.8 Anamorfik 1.33x Lens, anamorfik işlemin sağladığı ekstra genişliğe ek olarak Anamorphic görüntülerinize geniş açı hissi verir. Sony E yuvalı MFT/APS-C kameralar için tasarlanan lens, geleneksel 24 mm APS-C lenslere kıyasla yatay FOV’u %33 artırır. Sıkıştırmayı kaldırdıktan sonra, yakalanan görüntü 16:9 ayarında 2.4:1 formatında görüntülenir. Hafif ve taşınabilir f/2.8 lens, alüminyum bir muhafaza ile tasarlanmıştır ve çok katmanlı nano kaplamalı optiklere sahiptir.

Ünlü Schott optik cam mercek elemanlarıyla yapılmış olup dikdörtgen en-boy oranları, uzun yatay mercek parlamaları ve oval bokeh üretir. Bu lensin heyecan verici özelliklerinden biri, yaratıcı efektler için yakın odak elde etmenizi sağlayan 2’nin hemen altındaki yakın odak mesafesidir. Hem fit hem de metre olarak işaretlenmiş odak ölçekleri, bunu dünya çapındaki kullanıcılar için çok uygun hale getirir ve 72 mm filtre ipliği, lensinize filtre eklemek için popüler bir filtre boyutudur.

 

Sirui 24mm f/2.8 Anamorphic 1.33x Lens Özellikleri

  • Objektifteki Anamorphic eleman grubu, 2,4:1 en boy oranını üretmek için yatay görüş alanını 1,33 kez sıkıştırır.
  • Odak uzaklığı 24 mm’ye kısaldıkça görüş açısı da genişler ve geniş bir ufuk oluşturur.
  • 24 mm lens için bariz değişikliklerden biri minimum odak mesafesini 0,6 m’ye düşürmektir, bu nedenle çekim alanı sınırlı olduğunda nesneyi odaklamak için çok fazla geri çekilmeniz gerekmez.
  • Yalnızca video kullanımı için değil, bu lens, muhteşem 2.4:1 dikdörtgen görünüm, mavi ışık çizgisi ve oval bokeh gibi tüm göze çarpan Anamorphic  öğelerle fotoğrafınızı standart 16:9 fotoğraftan ayırt etmenizi sağlar.
  • Hassas alüminyum alaşım, lens muhafazasının gücünü artırır.
  • Sağlam muhafaza ile bir araya gelen bakır Diyafram ve Odak halkaları, pürüzsüz, rahat odaklama ve ışık ayarı için kaymaz bir diş yüzeyi ile tasarlanmıştır.
  • Nano kaplamalı birinci sınıf Schott cam mercek elemanları, sapmaları ve vinyetleri bastırarak sinematik bir görüntüde mükemmel çözünürlük ve keskinlik sağlar.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL