Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Stüdyoları yayın hayatına başlıyor.

 

Bilgiyi beceriyle bütünleştiriyoruz sloganı ile kurulan ve geleceğe ışık tutan çalışmaları ile bölgede ilkleri başaran Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi geleceğe uyum sağlayacak gençlerin yetiştirilmesi için kendi Greenbox ve ses stüdyolarını kurdu.

SUBÜ Stüdyoları şehirde bir ilk oldu

Provideo, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nin stüdyolarını inşa aşamasından teknik donanımının kurgulanması ve tedarik edilmesi boyutuna kadar tamamlayarak teslim etti. Greenbox stüdyo, yeşil perde ders stüdyosu ve ses stüdyosundan oluşan SUBÜ Stüdyoları’nda ayrıca dinlenme odaları, ortak alan, wc, mescid ve idari odalar da bulunuyor.

Üniversitenin İletişim Koordinatörlüğü kontrolündeki stüdyolar tüm üniversitenin kullanımına açık olacak. Belirli bir süre sonra gelen talepler doğrultusunda ilgili birimlerin gözetiminde dış kullanıcılar da stüdyolardan faydalanabilecek. Stüdyolarda üniversitenin bir markası olan SUBÜ Konuşmaları’nın yanı sıra eğitici içerikler, programlar, sosyal medyaya ve YouTube’a yönelik programlar, ilerleyen süreçte radyo programları, ses kayıtları ve uzaktan eğitim derslerinin çekimlerinin yapılması planlanıyor. İlk olarak SUBÜ Konuşmaları ve uzaktan eğitim derslerinin başlangıcı yapıldı. İstek doğrultusunda televizyon kanallarına yönelik olarak da yayın yapılmasına teknik altyapı imkân sağlıyor. Stüdyoda üretilen içeriklerin öncelikli muhatabı öğrenciler olmakla birlikte topluma yönelik içerikler de üretilecek. SUBÜ Stüdyoları, büyüklük ve nitelik bakımından Sakarya’da bir ilk. Şimdiden aralarında televizyon kanallarının da yer aldığı birçok dış kullanıcı kullanım için teklifte bulunmaya başlamış durumda.

Hayırlı Olsun…

Başta üniversite öğrencileri olmak üzere, aday öğrenciler, veliler ve halka açık canlı yayınlar ve prodüksiyonlarla ilgili herkese hizmet vermesi  planlanan Greenbox ve Ses stüdyolarının tüm SUBÜ çalışanları,  öğrencilerine ve tüm Sakarya halkına hayırlı olmasını diliyoruz.

Teşekkürler…

Son olarak Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi çalışanlarına ve akademisyenlerine Provideo’yu tercih ettikleri için teşekkür ederiz. Tüm müşterilerimizde olduğu gibi kendilerinin de her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz. Çok güzel çalışmalara imza atacağınıza inanıyoruz. Hayırlı bereketli olması dileğiyle.

 

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL