NotHaber.com Web Tv, Sanal Stüdyo Projesi

 

Özellikle web haber siteleri yoğun şekilde kendi sanal stüdyolarını, Web TV’lerini kurmakta, misafirlerini bu stüdyolarda ağırlamakta, canlı yayınlar ile program yelpazelerini genişletmekte ve daha çok izleyiciye ulaşmaktadır. NotHaber.com’da profesyonel ekipmanları ve sanal stüdyosu ile bu siteler arasında yeralmaktadır.

NotHaber.com yeni açılacak bir internet haber sitesidir. Bu haber sitesinde canlı yayınlar offline yayınlar yapmak için bir sanal stüdyoya ihtiyaç duyuluyordu. Yapılacak yayınlar hem internet üzerinden yayınlanacak hem de Youtube ve Facebook gibi platformalardan yayınlanarak daha geniş kitlelere ulaşılacaktı. Biz de profesyonel olarak ekibimizle devreye girip bu güzel projeyi tamamlayıp teslim ettik. 

Sanal Stüdyo’da Kullanılan Ekipmanlar

Nothaber.com da ağırlıklı fuji film kameralarını kullandık ve Vmix temelli bir sanal stüdyo kurduk. NotHaber.com’um şöyle özel bir durumu bulunmaktadır. Bu projede duvarlara hiç çivi çakılmamış ve deforme edilmemiştir. Demir Konstrüksiyon kafes yapılarak, bu kafes akustik perde ile kaplanıp stüdyo haline getirilmiştir. Bunu görsellerde de aktif olarak görebilirsiniz. Buradaki en önemli konu duvarları herhangi bir işlem yapılmamış çivi çakılmamış ve deforme edilmemiş olmasıdır. Ayrıca Samsung’un 65 inç endüstriyel paneli kullanılmıştır. 

Bize Ulaşın

Bu alanda bir çok profesyonel sanal stüdyo kurulumu gerçekleştiren ekibimiz çok kısa sürede nothaber.com’un da stüdyosunu tamamlamış ekipman eğitimlerini verip yayına hazır halde teslim etmiştir.

Siz de Web Tv, Greenbox veya Sanal Stüdyo projeleriniz için bize ulaşabilir, detaylı bilgi ve teklif alabilirsiniz.

 

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL