Newtek Tricaster TC Mini Web Tv Sistemi

 

NewTek Tricaster TC Mini, hikayesi olan herkesin Video üretim uzmanlığına ihtiyaç duymadan eğlenceli ve heyecan verici gösteriler yapmasını sağlamak için kullanımı kolay, kompakt bir video oluşturma sistemidir.

Newtek Tricaster TC Mini

Hikayenizi televizyon kalitesinde  anlatmak için bir video uzmanı olmanıza gerek yok. Tricaster TC Mini ile, kutuyu açtıktan sonra birkaç dakika içinde istediğiniz ekrana teslimat için 4K UHD’ye kadar olan çözünürlüklerde gösteri yapmak için çalışabilirsiniz.

Tricaster TC Mini, sanal setler, sosyal medya yayıncılığı, çok kanallı ses karıştırma, akış, tümleşik ortam oynatma ve hatta canlı hareketli grafikler ve Live Story Creator MS Word® şovu otomasyonu gibi yüzlerce muhteşem özelliğe sahip taşınabilir olmasının avantajı ile canlı prodüksiyon çalışmalarını yeni zirvelere taşıyor.  TC Mini, HDMI kameralarınıza ve kablo uzunluk sınırlaması olmayan cihazlara birebir bağlantılardan yararlanarak ve medya bileşenlerine kolay bağlantı için NDI® kullanarak IP tabanlı üretimin tüm avantajlarını sunar.

Başka hiçbir portatif video oluşturma sistemi, TC Mini’den daha kolay ve eğlenceli bir şekilde yayın yapmanın yolunu sunmuyor. Kompakt ünite, her boyutta veya şekilde ekranlara yüksek kaliteli gösteriler sunmak için ihtiyacınız olan tüm özelliklerle sahiptir, taşınması ve kurulması kolaydır. NDI® ile  TC Mini, kameralar, dönüştürücüler ve özel yazılım uygulamaları gibi IP üzerinden çok çeşitli NewTek ve üçüncü parti sistemlere bağlanır. HDMI kameralar ve cihazlar ile doğrudan birebir bağlantı, yapılandırmaları basitleştirir ve kablo uzunluğu sınırlamalarını kaldırır.

Yeni Tricaster TC Mini’nin Özellikleri

Newtek Tricaster TC Mini Özellikleri
  • Tüm girişlerde 4k 60p destekli Video Produksiyon sistemi.
  • Tüm NDI uyumlu cihazlar ile kolay bağlantı
  • 4 adeti direk olmakla birlikte 8 adete kadar harici giriş desteği.
  • Tekrar kullanılabilir 4 M/E katı
  • 2 adet birbirnden bağımsız stream çıkışı
  • 1 kanal dahili Skype TX entegrasyonu
  • 4 kanal kayıt, 2 kanal playout, 15 grafik buffer
  • Sosyal medya entegrasyonu ve Sanal Stüdyo Setleri
  • NDI HX Kamera uygulaması ile mobil cihazları kaynak olarak seçebilme

2 adet 4K HDMI-NDI encoder (çevirici) standart olarak gelmekte.

Bu fiyat seviyesinde bu özellikler başka yerde yok.

Provideo, Newtek ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi için bize ulaşabilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL
  • Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.