Newtek Premium Partner Provideo

Uzun zamandır yetkili satıcısı olduğumuz Newtek ürünlerinin yeni sistemde Premium partneri olduk.

NEWTEK Hakkında

IT tabanlı sistemlerin gelişmesi ve bir çok fonksiyonu güvenilir bir şekilde yerine getirebilmesi, yayıncılık dünyasında bir çığır açtı. Çok fonksiyonlu sistemler, yayıncılığın, dar bir kesimin tekelinden çıkıp, geniş kitlelere yayılmasını sağladı. Newtek çok uzun senelerden beri videonun dijitalleşmesine öncülük eden bir firmaydı.

Provideo ekibi olarak 2015 yılında, Türkiye’de Newtek için yeni bir soluk olduk ve o tarihten bu yana Newtek ürünleri ile bir çok projeye başarı ile imza attik. Newtek, Provideo ile Türkiye’de yeniden doğmuş oldu.

Son yıllarda IP’ye geçiş süreci, yayıncılık dünyasına yeni bir heyecan getirdi. Ancak yayıncılar için karmaşık olması ve üst düzey IT bilgisi gereksinimi, bu sürecin oldukça yavaş ilerlemesine neden oldu.

Newtek, her zaman yaptığı gibi, IP geçis sürecini de geniş kitlelere yaymanın bir yolunu buldu ve NDI standartını geliştirerek herkesin rahatlıkla ve güvenle kullanabileceği bir IP geçiş sürecini başlattı.

Provideo olarak, NDI standardına en baştan beri inandık ve avantajlarını müşterilerimize anlatmaya çalıştık ve çalışıyoruz. NDI’ın zaman ilerledikçe daha da geliştiğini görüyoruz ve bu bizi çok daha fazla heyacanlandırıyor.

Siz de Newtek ürünleri için her zaman bize ulaşabilirsiniz.

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL